Atlikėja Aistė Pilvelytė apie savo duetą su Lady Gaga: kam gyventi, jeigu sakai, jog niekada nebemylėsi

 

 

Aistė Pilvelytė Lietuvos scenoje daugelį metų dainuoja apie meilę, tad ir projekte „Svajonių duetai“ dainuos baladę „I‘ll Never Love Again“ (liet. „Niekada daugiau nemylėsiu“). Atlikėja sako, nors dainoje reiškiami jausmai jai puikiai pažįstami, pati vadovaujasi požiūriu, jog eiti į priekį ir siekti to, kas džiugina, yra būtina. 

A. Pilvelytė pasakoja, jog būdama dvidešimties, turėjo priimti sudėtingą sprendimą – pasirinkti tarp santykių ir karjeros. Atlikėja sako, tuomet pasirinko muzikinį kelią, bet šiandien suvokia, kad šie dalykai turi būti suderinami, o santykiuose tokios dilemos neturėtų kilti: „Aš puikiai suprantu, kad meilė yra laisvė. Kai myli, duodi žmogui laisvę pasirinkti tai, ko jis nori gyvenime, ką nori veikti.”

Savo svajonių duetui Lady Gagos atliekamą dainą „I‘ll Never Love Again“ A. Pilvelytė pasirinko kaip iššūkį: „Man visos dainos yra iššūkis. Iššūkis, ar sugebėsiu padainuoti taip, kaip padainavo ji. Nes daina beprotiškai sunki. Kada ją klausausi, galvoju: šitų vietų gal man ir nepavyktų, jeigu nebūčiau užsispyrusi.“ 

 

 

 

Dainas duetams rinkosi ir keturi kiti šou dalyviai, kurių pasirodymus LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys ir su jais susijusias gyvenimiškas istorijas išgirs jau šį šeštadienį. Pirmasis apie pasirinktą dainą papasakos Gytis Ivanauskas – žiūrovai išgirs, kada pirmą kartą išvydo savo dievaitę Džordaną Butkutę ir nusikels į dainos „Man patinka“ pasirodymą. 

 

 

 

Toliau laidoje skambės daina „I Will Always Love You“, savo istorijoje į muzikos topų viršūnes iškilusi du kartus: pirmąjį kartą – ją išleidus dainos kūrėjai Dolly Parton ir tik vėliau – Withney Houston. Dainą su pirmąja jos atlikėja D. Parton atliks Monika Marija, kuriai vienas didžiausių kūrybinių įkvėpimų – JAV atlikėjos country muzika. 

 

 

 

Vaikystės svajonę projekte įgyvendins Augustė Vedrickytė: klipe pasirodys kartu su Robbie‘iu Williamsu, atliekančiu dainą „Let Me Enterntain You“, bei papasakos apie vaikystės kambarį, iškabintą grupės „Take That“ plakatais. 

 

 

Žiūrovai išvys ir aktorių, dainininką Marių Jampolskį, kuris atliks šviesaus atminimo Vytauto Kernagio dainą „Šaukiu aš tautą“ bei pasakos apie reikšmingus gyvenime įvykusius pokyčius: „Aš pradėjau mokytis girdėti. Anksčiau mokiausi tik kalbėti, kad manęs klausytų. Dabar kartais žymiai įdomiau ir naudingiau paklausyti, ką žmonės šneka. Ir ne tik paklausyti, bet ir išgirsti.“

 

 

Įgyvendintos vaikystės svajonės, gyvenimo vingiai bei iš naujo atrastos svarbiausios tiesos –muzikiniame pokalbių šou „Svajonių duetai“. Antroji projekto laida žiūrovų lauks jau šį šeštadienį, 21 val., per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Kiekvieną projekto laidą po premjeros stebėti galima ir LRT mediatekoje.