Aštuntame „Lietuvos balso“ sezone talentų ieškos ir kartu su Taylor Swift, Justin Bieber bei Billie Eilish dirbantys UNIVERSAL MUSIC

 

Šią savaitę prasidėjo „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono filmavimai. Aklųjų perklausų etape raudonąsias kėdes užėmę mokytojai, girdėdami vien tik dalyvio balsą, turi nuspręsti ar dalyvis vertas patekti į jų komandą ir tęsti kelionę projekte. Tačiau naujajame sezone muzikos talentų žvalgysis ne tik mokytojų kėdes užėmę Justinas Jarutis, Monika Liu, Monique ir Donatas Montvydas, bet ir pasaulinio lygio muzikos prodiuseriai.

 

„Šis sezonas bus paženklintas maloniais netikėtumais. Pirmas jų – į motinystes atostogas išėjusią Karoliną Meschino pakeitė naujoji reporterė – KaYra. Antrasis – prie Balso šeimos jungiasi pasaulinės muzikos industrijos lyderis „Universal Music“, kuris kartu su ELITAZ MUSIC rūpinsis nugalėtojo karjera. Tai dar plačiau atveria galimybių vartus naujiems talentams galbūt ryškiai sužibėti ir ne tik Lietuvos muzikos rinkoje. Sujungdami ELITAZ MUSIC vietinės rinkos išmanymą ir UMG tarptautinę patirtį, suteiksime Balso šeimai Lietuvoje naujos jėgos”, − sako aštuonis sezonus the Voice formatą Lietuvoje įgyvendinančių kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Didžiausios muzikos pasaulio įrašų kompanijos atstovai aštuntojo sezono dalyvių pasirodymus stebi nuo pirmojo žingsnio scenoje. Naujasis projekto nugalėtojas užsitikrins, jog „Universal Music Group“ (UMG) rūpinsis ne tik naujų kūrinių įrašymu ir leidyba, bet ir nugalėtojo garsinimu, viešaisiais ryšiais bei karjera.

 

Šansą atkreipti UMG dėmesį turi ir projekto nelaimėję dalyviai, o tai reiškia, kad bet kurio iš projekto dalyvių karjera netolimoje ateityje gali pakisti netikėta linkme. „Universal Music Group“ tarptautinė komanda patikina, jog praktikoje juos sudomina net nebūtinai tie dalyviai, kurie patenka į finalines kovas. Talentai, kurie pateks į UMG akiratį, apie tai sužinos tik pasibaigus projektui.

 

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Elitaz“ ir LNK šiame projekto sezone. Tikimės, jog  dirbdami kartu atrasime naujų talentų, su kuriais galėsime sudaryti kontraktą darbui tiek Lietuvoje, tiek, galbūt, net už jos ribų“, − sako UMG vadovas Baltijos šalims Petri Mannonen.

 

„Universal Music Group“ yra pasaulinė muzikos industrijos lyderė, užsiimanti muzikos prodiusavimu bei leidyba daugiau nei 60 šalių. Kompanija nuolatos aktyviai ieško naujų muzikos talentų ir  dirba su visame pasaulyje garsiais atlikėjais, tokiais kaip Billie Eilish, Justin Bieber, Ariane Grande, Taylor Swift, Alicia Keys, Nicky Minaj, Lady Gaga, Sam Smith ir daugeliu kitų.

 

Kaip klostysis aštuntojo sezono dalyvių kelias projekte ir muzikos pasaulyje, žiūrovai išvysti galės jau nuo sausio 3 dienos, kiekvieną sekmadienį 19:30 per LNK.