10-ajame „Lietuvos balso“ sezone finalistus išrinks žiūrovai „Švyturio arenoje“

Jubiliejinio, 10-ojo„Lietuvos balso“ sezono laidos įgauna pagreitį ir pagal žiūrimumą jau išsiveržė į visų televizijų praėjusios savaitės TOP1 laidos poziciją. Projektas yra itin atsinaujinęs, todėl jame laukia ir ypatingos staigmenos – ne tik atidarymo proga iš projekto mokytojų suburta grupė, kurioje jie ir grojo, ir dainavo, ne tik į akląsias perklausas sugrįžę Lietuvos muzikos grandai ar dainuojantys talentai iš viso pasaulio. Viena iš staigmenų – visiškai naujas „Kryžminių dvikovų“ etapas, kurio metu išaiškės dešimt projekto finalistų. Kas jie tokie, jau sausio 22 d. spręs ne mokytojai, o gyvai  Klaipėdos „Švyturio“ arenoje susirinkę žiūrovai. 


Mokytojas gali likti be mokinio finale

„Kryžminių dvikovų“ principas – iššūkis, kurį, pasirinkęs vieną iš savo komandos dalyvį, mokytojas iškelia kitam mokytojui.  Sprendimas atsakant į iššūkį  bus ypač atsakingas: mokytojai turės gerai pasukti galvas, ar turi iššūkio vertą dalyvį? Kadangi dalyvių likimą po kryžminės dvikovos spręs tik žiūrovai,  kiekvienas mokytojo sprendimas bus be galo rizikingas –  pralaimėję visus iššūkius, jie gali tiesiog likti be dalyvių finale. 

 

 

Išskirtinė patirtis balsuojant

„Lietuvos balso“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius ragina projekto fanus pasinaudoti unikalia  dalyvavimo balsavime galimybe. „Galiu drąsiai sakyti: tokios intrigos „Balse“ dar neturėjome. Kas pateks į finalą, šiais metais spręs 101-as gyvai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje „Kryžmines dvikovas“ stebėsiantis žiūrovas – tai tarsi prisiekusieji, kurie įvertins, kurio mokytojo dalyvis laimi dvikovą. Šia proga pasinaudoti kviečiame kiekvieną, su sąlyga, kad bus nešališkas – tam registruojantis prašysime užpildyti nešališkumo deklaraciją, kurioje patvirtinsite, kad neturite jokių ryšių su dalyviais ar mokytojais, taip pat svarbu, kad galėtumėte dalyvauti pačiame renginyje gyvai“, – aktyviai dalyvauti jau kitą savaitę vyksiančiuose  „Kryžminių dvikovų“ filmavimuose kviečia G. Jaunius.

„Kryžminių dvikovų“ filmavimai Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyks jau sausio 22 d., 18 val. Registracijos forma norintiems dalyvauti balsavime: https://forms.gle/XJHPjMtooSUnDdcu6