Žymiausiu pareigūnu šalyje tapęs „Lietuvos balso“ dalyvis Nerijus Stankus atskleidė asmenines šeimos detales  

Žymiausiu pareigūnu šalyje tapęs „Lietuvos balso“ dalyvis Nerijus Stankus atskleidė asmenines šeimos detales  

 

Jau rytoj, Vilniaus „Pramogų arenoje“  ir tiesiogiai per LNK įvyks „Lietuvos balso“ ketvirtfinalis, kuriame susikaus aštuoni stipriausi projekto balsai. Tik šeši iš jų galės keliauti į pusfinalį Šiauliuose, o kas jais taps – spręs tik žiūrovų balsai.

 

Tarp aštuonių finalistų – neabejotinai žinomiausiu pareigūnu šalyje tapęs Nerijus Stankus. Dalyvis praėjusį sekmadienį vykusioje kovoje, jau antrą sekmadienį iš eilės gavo neigiamų komentarų nuo savo mokytojos Ingos Jankauskaitės, nes du kartus sugebėjo pamiršti dainos žodžius.

 

Pats Nerijus negali atsakyti, kodėl taip nutiko jau antrą kartą, bet pripažįsta, kad pasiruošimas per savaitę laiko nėra toks paprastas, kai visą savaitę iki tiesioginės transliacijos slegia ne tik pasiruošimo, bet ir darbo ar namų rūpesčiai.

 

„Namuose mane palaiko mano antroji pusė Jolanta. Pasiruošimas nėra toks lengvas, kaip visiems gali atrodyti. Atrodo, kad grįžti kasdien namo po darbo pavargęs ir viskas, ko norisi – tik ilsėtis. Juk visuomet galva prikimšta tiek visokių problemų namuose, tiek projekte, kad jautiesi tiesiog pervargęs. Norisi pabūti su savim. Bet tuomet ateina Jolanta ir liepia eiti repetuoti ir mokytis žodžius. Tada aišku supyksti, kam čia man aiškina, ką man daryti. Tada ji supyksta ant manęs, kam aš supykau, nes vis tik juk ji nori man tik gero. Taip ir gyvenam“,- šypsosi Nerijus Stankus.

 

Savo mylimąją Jolantą, Nerijus pristatė dar „aklųjų perklausų“ etape, tačiau tik visai neseniai prakalbo ir apie dar vieną šeimos narį – dalyvį palaiko ir jo penkerių metų dukra.

 

„Dukryte visada žiūri mano pasirodymus, visuomet skambina ir sako, kad nepraleis bei prašo, kad aš nepraleisčiau jos pasirodymo – juk ji lanko chorą. Matau, kad dukra paveldėjo mano balsą ir tikrai turi talentą muzikoje“,- pasakoja Nerijus.

 

Tiesa, dukra su Nerijumi kartu negyvena – jos dalyvis susilaukė pirmoje santuokoje, apie kurią daug neatvirauja.

 

„Mano pirma santuoka nebuvo sėkminga. Nelabai norisi daug apie tai kalbėti ir rodyti tas gyvenimo spalvas, kurios yra labai asmeninės. Džiaugiuosi, kad turiu dukrą – ji mano didžiausias turtas. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje, dabar turiu naują širdies draugę ir būsimą žmoną“,- pasakoja Nerijus, kuris apgailestauja, kad su dukra vis tik nepraleidžia tiek laiko, kiek norėtų.

 

„Šiuo metu dėl didelio užimtumo nepavyksta matytis taip dažnai, kaip norisi. Bet planuoju kuo daugiau laiko su ja praleisti jai ūgtelėjus, kai bent jau galės porą žingsnių nuo mamos nueiti, nes dabar ji visiškas „mamytukas““,- asmeninio gyvenimo detalėmis dalinasi Nerijus Stankus.

 

Dalyvis sako žinantis, jog savo dukrai yra pavyzdys, todėl ir šį sekmadienį stengsis nenuvilti ne tik savo mokytojos ir tūkstančių jį palaikančių žiūrovų, bet ir dukros. Nerijui svarbu, kad ji didžiuotųsi savo tėčiu.

 

„Šį sekmadienį iš savęs išspausiu viską ką galiu. Labai stengsiuosi nei pamiršti nei sumaišyti žodžių, nors čia veikia labai daug faktorių ir kartais ir pats nesupranti, kodėl tau taip nutinka. Turiu didelį palaikymą iš artimųjų ir iš visų žiūrovų, kurie manimi tiki ir rašo man padrąsinančias žinutes. Mano tikslas – jų nenuvilti“,- sako  Nerijus Stankus.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.