Žymiausia Lietuvos vlog‘erė A. Juškėnaitė trečiąjį sezoną pradeda skandalinga daina

Žymiausia Lietuvos vlog‘erė A. Juškėnaitė trečiąjį sezoną pradeda skandalinga daina

 

Agnę Juškėnaitę neabejotinai galima vadinti žymiausia ir profesionaliausia Lietuvos vlog‘ere: per tris metus ji užsiaugino  tūkstantinę sekėjų ir gerbėjų minią, nekantriai laukiančią intriguojančių, iki ašarų juoktis priverčiančių, su šou pasaulio užkulisiais supažindinančių, o kartais ir stipriai šokiruojančių ar net provokuojančių socialinių, muzikinių ir humoristinių vlog‘ų.

 

Šiandien Agnė Juškėnaitė – viena sėkmingiausių youtub‘erių mūsų šalyje, kurios hobis virto darbu, o vlog‘inimas – neatsiejama gyvenimo dalimi. „Galiu tik pasidžiaugti, kad “Juškėnaitės Vlogas” iš eksperimentinio, savimi nepasitikinčio projekto išaugo į kokybišką video kanalą, kuriantį, toli gražu, ne tik vlogus“, – džiaugiasi Agnė.

 

Savo trečiąjį vlog‘ų sezoną Juškėnaitė pradeda skandalingai – su populiariu ir jau spėjusiu išgarsėti Slicky Timmy personažu ir muzikiniu humoro prieskoniu, pasakojant netradicinę meilės istoriją…

 

Slicky TImmy – komiškas, lengvai ištvirkęs ir šiek tiek kraupus pusamžis vyras, kuris net ir geriausius muzikinius hitus priverčia skambėti mažų mažiausiai nepadoriai, bet garantuotai juokingai…„Šis personažas “Juškėnaitės Vloge” atstovauja cringe-comedy žanrą. Įprastai nekalbus, tačiau dosniai dainuojantis, jis jau išleido du muzikinius įrašus, iš kurių vienas netgi paliko vlogo ribas ir iškeliavo į sostinės klubų vakarėlius. Naujausiame vloge – istorija apie tai, kaip Slicky Timmy svajojo suvalgyti disco-rutulį, nes manė, jog tai didelė spindinti vyšnaitė. Pripažinsiu, galiu tik įsivaizduoti, kaip keistai toks pristatymas skamba būsimam žiūrovui, kol kas dar nesusipažinusiam su šiuo personažu“, – juokiasi Agnė.

 

Vloger’ė neslepia – šis sezonas bus kitoks nei buvusieji, o šių metų planuose ji paruošusi ne vieną siurprizą, priviliosiantį ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinę auditoriją ir pažada: „Trečiojo “Juškėnaitės Vlogo” sezono metu planuoju plėsti savo kūrybą į tarptautinę auditoriją bei toliau nepaliaujamai kelti tiek video, tiek turinio kokybę savo kanale. Pastarųjų dviejų metų patirtis rodo, jog niekur neskubant ir nekeliant sau pernelyg godžių tikslų, viskas atranda savo laiką ir vietą, o žiūrovais patampa tvirta auditorija, kuriai nereikia kas savaitę mėtyti pigių saldainių, kad šie nepabėgtų kitur“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J-x3y7IimYk

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.