Žymiausi scenos vyrai kovo 8-osios proga moteris stebins netikėtais duetais

Žymiausi scenos vyrai kovo 8-osios proga moteris stebins netikėtais duetais

Jau kovo 8-ąją, gražiausi scenos balsai Vaidas Baumila, Sasha Song ir Tadas Juodsnukis pirmą kartą susitiks bendrame ir išskirtinai tik moterims skirtame koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro”. Ir nors scenoje šie atlikėjai pasirodys su bene dvidešimties muzikantų Vilniaus bigbendu ir atliks išskirtinai vyrišką, moterims skirtą programą, koncerto metu žada parengti ir tris malonias, moteriškas staigmenas.

 

Kongresų rūmuose vyksiantį ypatingą, moterims skirtą koncertą tiesiogiai transliuos TV8 televizija. „Tą vakarą dainuosime išskirtinai tik moterims. Mūsų dainos, mūsų žodžiai, mūsų veiksmai, judesiai ir išraiškos – viskas bus skirta tik Joms. Mūsų kompanijos tikrai užtenka, jog moterims duotume tai, ko jos nori… Bet pagalvojome, kad Moters dienos proga, jos turi būti ne tik Vilniaus Kongresų rūmų kėdėse, bet ir scenoje, – intriguoja Tadas Juodsnukis ir pagaliau išduoda – trečiadienį dainuosime kartu su moteriškąja scenos ateitimi, merginomis, kurios šiomis dienomis yra visų įvykių ir spaudos dėmesio centre – Kotryna Juodzevičiūte, Paula Valentaite ir  dar viena žymia atlikėja, kurią kol kas paliksime paslaptyje”.

 

Tai, kad iki „Eurovizijos” finalo likus vos kelioms dienoms dvi jo dalyvės susitinka bendrame koncerte, išties neįprasta, tačiau merginos sutartinai tvirtina – atsisakyti dainuoti kartu su šiais atlikėjais tiesiog neįmanoma.

 

„Moters diena ypatinga šventė visoms moterims.  O šie trys vyrai – ypatingi atlikėjai ir puikūs bičiuliai. Džiaugiuosi, jog kartu galėsime dovanoti gražiausias meilės dainas per tokią šventę”, – sako „Eurovizijos” finalininkė Kotryna Juodzevičiūtė, kuri koncerto metu pirmą kartą savo dainą „Love Shadow” atliks su naujuoju Vilniaus bigbendu. „Kovo 8-ąją mano daina įgaus naujų atspalvių ir nuskambės pritariant net dvidešimčiai muzikantų”, – apie visiškai kitaip nuskambėsiančią savo dainą kalba Kotryna Juodzevičiūtė.

 

Kokius duetus yra paruošusios Kotryna ir Paula ir kas bus trečioji atlikėja koncerte paaiškės jau kovo 8 dieną, 19 valandą – Vilniaus Kongresų rūmuose ir tiesiogiai TV8 televizijos eteryje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.