„Žmonės 2020” apdovanojimai žiūrovus kvies „nerti giliau“

„Žmonės 2020” apdovanojimai žiūrovus kvies „nerti giliau“

 

Apie kuriančius, keičiančius ir garsinančius Lietuvą  – būtent apie tokias iškilias asmenybes kalbės kasmet vykstantys jau tradiciniai ir vienais laukiamiausių tapę apdovanojimai „Žmonės“. Puoselėdami praėjusiais metais pasikeitusią koncepciją, „Žmonės 2020” paskelbs ir apdovanos tuos, kurie pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie šalies vardo garsinimo, kūrė bei savo darbais turtino, švietė ar keitė visuomenę. Kitų metų sausio 23-ąją apdovanojimai bus įteikti labiausiai nusipelniusiems mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos sričių atstovams.

 

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyksiantys apdovanojimai šiemet žiūrovus  kvies „nerti giliau“ ir iš dar arčiau išgirsti apie tuos, kurių darbai ir pasiekimai ne visuomet atsiduria pirmuosiuose naujienų puslapiuose.

 

„Tam, kad sukurtum, išrastum, nugalėtum reikia turėti ypatingų galių, nes po kiekvienu didžiu pasiekimu slepiasi daugybė emocinių, fizinių, psichologinių išgyvenimų! Veikiančių ir patį herojų, ir jo aplinką, ir visuomenę. Mūsų darbas pastebėti tai ir padėkoti žmonėms, kurie dažnai tylomis paaukoja labai daug, kad padovanotų sau ir kitiems kažką nuostabaus!“, – sako Gitana Bukauskienė, žurnalo „Žmonės“ vyr. redaktorė.

 

„2019 metų atsinaujinusi apdovanojimų koncepcija labai pasiteisino – šou tapo viena populiariausių metų programų, ją žiūrėjo daugiau nei pusė milijono žmonių ir rinkosi kas ketvirtas tuo metu prie ekrano buvęs žiūrovas. Nauja apdovanojimų kryptis žavi žiūrovą, džiaugiamės, kad ir kitais metais, ryškiausi metų apdovanojimai bus transliuojami būtent mūsų kanale“,- sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Antrus metus iš eilės apdovanojimus „Žmonės” rengiančių kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius, apdovanojimus žada įsupti į naują ir dar nematytą meninę formą.

 

„Pasirinkta povandeninė kryptis atveria plačias erdves kūrybai. Ruošiame ryškų ir dinamišką apdovanojimų šou, kuris išsiskirs vizualumu ir plastika. Praėjusiais metais atnaujinta apdovanojimų koncepcija pasiteisino, tad tęsime kokybiško pramoginio renginio kryptį, siekdami nustebinti publiką netikėtomis aukštojo ir populiariojo meno simbiozėmis. Apdovanojimų scenoje šiemet skambės daug gyvai atliekamos muzikos, kurią atliks plataus spektro muzikos ansambliai, suformuosiantys didžiulį orkestrą. Naujais amplua atsiskleisiantys ryškiausi mūsų šalies scenos menų atstovai sieks perteikti nominacijose užkoduotų temų gylį“, – apie būsimą apdovanojimų šou intriguoja G. Jaunius.

 

Praėjusiais metais pasikeitęs balsavimo principas išliks ir šiemet – nugalėtojus rinks Žmonės.lt skaitytojai, LNK televizijos žiūrovai bei kompetetinga komisija, kurioje –  savo darbais bei pasiekimais garsūs žmonės, atstovaujantys skirtingoms nominacijų kategorijoms.

 

Apdovanojimų metų bus įteikiamos iš viso aštuonios nominacijos: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“ . Nominantai bus atskleisti ir balsavimas už juos prasidės lapkričio pabaigoje portale Žmonės.lt.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.