„Žmonės 2019” apdovanojimuose – vedėjų staigmena žiūrovams ir išskirtinis vienuolikamečio numeris su Mantu Jankavičiumi

„Žmonės 2019” apdovanojimuose – vedėjų staigmena žiūrovams ir išskirtinis vienuolikamečio numeris su Mantu Jankavičiumi

 

Šį vakarą operos ir baleto teatre Vilniuje prasidės vieni ryškiausių apdovanojimų metuose – „Žmonės 2019”. Šių metų apdovanojimų vedėjai Jurgita Jurkutė ir Edmundas Jakilaitis patikina – svečių ir televizijos žiūrovų laukia išskirtinis šou ir visiškai netikėti muzikiniai pasirodymai, kuriuose atsispindės kūrybos namų ELITAZ braižas.

Be muzikos žvaigždžių pasirodymų vieną staigmeną žada ir patys vedėjai – visą savaitę, kartu su režisieriumi bei choreografu Šarūnu Kirdeikiu jie ruošia netikėtą pasirodymą žiūrovams.

Nuo pat pradžių renginio prodiuseriai ELITAZ žadėjo išskirtinį šou, kuriame susijungs populiarioji ir klasikinė muzika, o scenoje bus laužomi visi muzikos stereotipai. Vienas labiausiai intriguojančių šio vakaro pasirodymų  – Manto Jankavičiaus duetas su vienuolikamečiu Pauliumi Rimeikiu.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvis Paulius  šį vakarą nustebins net visko mačiusius – scenoje kartu su Mantu Jankavičiumi, jie atliks įžymųjį „Barcelona“ kūrinį, kuriame operos solistės Montserrat Caballe soprano partiją atliks būtent Paulius.

Išskirtinio vokalo berniukas, vos vienuolikos metų jau dainuoja operoje, o „aklųjų perklausų“ metu išsižioti iš nuostabos privertė visą „Lietuvos balsas. Vaikai“ kūrybinę komandą.

„Paulius – unikalus vaikas, jo projekte nesumaišysi su nei vienu dalyviu. Jis turi išskirtinį pojūtį muzikai, yra be galo jautrus ir meniškas. Svarbiausia tai, jog jis išdrįsta drąsiai priimti bet kokį jam skirtą iššūkį ir jį įveikti“,- apie Paulių atsiliepia projekto mokytoja Monika Marija, kuri „Žmonės 2019” apdovanojimuose sukurs dar vieną išskirtinį šou.  Su naująją daina „Criminal“ atlikėja žada žiūrovus įsukti į tikrą muzikinį voratinklį.

Operos ir baleto teatro scenoje, atlikėjai šį vakarą pateiks ir daugiau staigmenų – Andrius Mamontovas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru iš naujo prikels dainą „Saulės miestas“, Violeta Tarasovienė nustebins įspūdingu choreografiniu šou, Beatrich scenoje pasirodys kartu su visa futbolo komanda, o Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Inga Jankauskaitė, Monique, KAIA, Paulina ir Gerda Šukytė sukurs unikalų duetų pasirodymą.

„Žmonės 2019” apdovanojimai – jau šį vakarą 21:00 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.