„Žmonės 2019” apdovanojimuose – netikėtas Violetos Tarasovienės šou

„Žmonės 2019” apdovanojimuose – netikėtas Violetos Tarasovienės šou

 

Jau šį penktadienį Operos ir baleto teatre Vilniuje įvyks atsinaujinę „Žmonės 2019” apdovanojimai, kuriuose pirmą kartą bus apdovanoti ne tik muzikos ir pramogų geriausi, bet ir visuomenei labiausiai nusipelnę kultūros, verslo, mokslo ir sporto atstovai.

Pasikeitusi apdovanojimų koncepcija pakeis ir šou dalį – organizatoriai žurnalas „Žmonės“, LNK televizija ir kūrybos namai ELITAZ žada muzikos pasirodymus, sulaužysiančius bet kokius stereotipus.

Vienas iš netikėčiausių šou ruošiamas Violetos Tarasovienės. Po pertraukos, atlikėja bus galima išvysti naujame amplua.

„Geriausių Violetos dainų miksas su šiuolaikiniu „Vogue“ prieskoniu. Violeta grįžta parodyti, kas yra tikra scenos profesionalė ir kaip turi atrodyti tikras šou“,- intriguoja pasirodymą režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

Pati atlikėja sako, jog šis pasirodymas skirsis nuo tų, kuriuose žiūrovas ją pratęs matyti ir turės, būtent šiems apdovanojimams reikalingą netikėtumo prieskonį. 

„Labai faina ir smagu dėl galimybės sukurti kitokį šou apdovanojimų scenoje. Mano nuomone, geram šou svarbiausia nuoširdumas ir profesionalumas. Tai šioje scenoje ir kursiu. Tikiuosi, kad viskas pavyks. Juk scena – mano gyvenimas ir mano pašaukimas“,- sako Violeta Tarasovienė.

„Ji įkūnys viską, ko reikia geram performeriui, parodys, kad vis dar laiko „wow“ lygį ir kad yra nuostabi. Jos šokančios ir kuriančios galingą šou scenoje jau kuris laikas pasiilgta“,- sako režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Kartu su Violeta Tarasoviene, muzikos stereotipus „Žmonės 2019” apdovanojimuose laužys ir Beatrich, Mantas Jankavičius, Monika Marija, Rafailas Karpis, Leonas Somovas, Andrius Mamontovas, Justinas Jarutis, Erica Jennings, Monique ir daugelis kitų. „Žmonės 2019” apdovanojimai – jau šį penktadienį 21 valandą per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.