„Žmonės 2019” apdovanojimuose išskirtiniai Baltijos Baleto teatro pasirodymai: „Iš šokėjų šou pareikalaus didelės sveikatos ir ištvermės“

„Žmonės 2019” apdovanojimuose išskirtiniai Baltijos Baleto teatro pasirodymai: „Iš šokėjų šou pareikalaus didelės sveikatos ir ištvermės“

 

 

Liko vos dvi dienos iki „Žmonės 2019” apdovanojimų, kurie šiais metais žiūrovams prisistatys atsinaujinę – operos ir baleto teatro scenoje Vilniuje apdovanoti už savo darbus bei įtaką Lietuvai bus sporto, verslo, mokslo, kultūros, scenos ir muzikos atstovai.

Išskirtinė vieta apdovanojimams pasirinkta ne atsitiktinai – šiemet organizatoriai žurnalas „Žmonės“, LNK televizija bei kūrybos namai ELITAZ čia įvyksiančiais pasirodymais žada sulaužyti muzikos stereotipus, sujungiant klasiką su populiariąja muzika bei sukuriant šou, kurio operos ir baleto teatro scena dar nėra mačiusi.

Andrius Mamontovas, Monika Marija, Mantas Jankavičius, Beatrich, Rafailas Karpis, Jeronimas Milius, Erica Jennings, Leonas Somovas, Monique, Inga Jankauskaitė, KAIA, Paulina, Gerda Šukytė, Nombeko Augustė,  Rosita Čivilytė, Jurga Šeidukytė, Joana Gedmintaitė  ir Violeta Tarasovienė  – visi šie muzikos vardai sukurs nepamirštamą reginį scenoje. O kartu su jais, išskirtinį šou scenoje kurs ir vieni profesionaliausių šalyje – Baltijos baleto teatro šokėjai.

„Renginys yra sudėtingas – scena labai didelė ir scenografijos bus daug, todėl mūsų užduotis visą tai išnaudoti ir labai greitai adaptuotis tiek prie scenografijos, tiek prie jos pakitimų renginio metu. Pasirodymai, kuriuose dalyvaus ir Baltijos Baleto Teatro šokėjai bus labai dinamiški – čia susipins tiek šiuolaikinio baleto judesiai, tiek neoklasikinio baleto technika‘,- pasakoja Baltijos baleto teatro vadovė Marija Simona Šimulynaitė.

Būsimiems apdovanojimams atrinkti profesionaliausi šalies šokėjai, bendradarbiaujama ir su kitais teatrais tam, kad sukurti aukščiausios klasės pasirodymus. Vadovė intriguoja, jog tai, kas įvyks „Žmonės 2019” apdovanojimų scenoje iš šokėjų pareikalaus ne tik profesionalumo, bet ir didelės sveikatos bei ištvermės.

„Ruošiamės jau trečia savaitė. Bendradarbiaujame su režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu, kad išpildytume visas kūrybines idėjas. Grafikas labai įtemptas, tam, kad būtų išpildytos visos renginio idėjos, šokėjai repetuoja net po penkias ar šešias valandas per dieną“,- apie pasiruošimą pasakoja Marija Simona Šimulynaitė, vaizdo siužete leisdama pamatyti ir pasiruošimo užkulisius.

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks jau šį penktadienį 21 valandą per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.