„Žmonės 2019” apdovanojimų komisijos nariai rinkosi į svarbiausius apdovanojimų pusryčius

„Žmonės 2019” apdovanojimų komisijos nariai rinkosi į svarbiausius apdovanojimų pusryčius

Šiemet atsinaujinę „Žmonės 2019” apdovanojimai pristatė ne tik naują koncepciją ir nominacijas, tačiau ir atsinaujinusį balsavimo principą. Kitaip nei įprasta, šiemet nugalėtojai bus renkami ne tik visuotinu balsavimu, bet ir autoritetingos komisijos, kurioje –  kiekvieną nominacijos kategoriją atstovaujančios iškilios asmenybės, savo darbais ir pasiekimais jau įėjusios į Lietuvos istoriją.

 

Šiandien „Žmonės 2019” apdovanojimai pristato komisijos narius, kurių balsai turės net pusę vertės renkant nugalėtojus. Komisijoje mokslo sritį atstovauja Lietuvos istorikas profesorius Alfredas Bumblauskas, kultūros – tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris” direktorė Vida Ramaškienė, muzikos –  vienas žinomiausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leonas Somovas, sporto – Lietuvos penkiakovininkas, 2008 m. Pekino vasaros olimpinių žaidynių sidabro laimėtojas Edvinas Krungolcas, verslo – pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas bei uždarosios akcinės bendrovės „Eika“ generalinis direktorius ir savininkas Robertas Dargis, scenos – teatro ir kino aktorė Nelė Savičenko, o taip pat – LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė bei žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

 

Ankstų ketvirtadienio rytą, „Stebuklų“ restorane, kuriame gimsta maisto idėjos, tampančios klasika, garbingi komisijos nariai buvo sukviesti ypatingiems pusryčiams. Čia susirinkusieji turėjo aiškų uždavinį.

 

„Džiaugiuosi, jog pavyko suburti visus komisijos narius, nes jūsų uždavinys šiandieną ypatingai svarbus – turime nuspręsti, kas taps „Žmonės 2019” apdovanojimų pretendentais kiekvienai nomincijai. Čia susirinkę neabejotini savo sričių ekspertai, atstovaujantys kiekvieną kategoriją, tad labai lauksime jūsų autoritetingų įžvalgų, kas yra verčiausi pretenduoti į paskelbtas nominacijas“,- susitikimą pradėjo vyriausioji žurnalo „Žmonės“ redaktorė Gitana Bukauskienė.

 

Kiekvienai nominacijai komisijos nariai turėjo išrinkti po keturis pretendentus, kurie viešai bus paskelbti jau gruodžio 6 dieną. Tuomet prasidės ir visuotinas žmonių balsavimas.

 

Rolando Vilkončiaus moderuojamoje diskusijoje, drauge su apdovanojimų organizatoriais LNK bei kūrybos namų ELITAZ atstovais, komisijos nariai aptarė ir išskyrė labiausiai per 2018 metus Lietuvą garsinančias bei didelę įtaką visuomenei dariusias asmenybes, atstovaujančias sporto, mokslo, verslo, kultūros, muzikos ir scenos sritis. Savo balsus komisija atiduos per ateinančią savaitę –  jie turės net pusę sveriamosios vertės nugalėtojų rinkimuose.

 

Kas tapo pretendentais į „Metų sporto žmogaus“, „Metų mokslo žmogaus“, „Metų kultūros žmogaus“, „Metų verslo žmogaus“, „Metų muzikos žmogaus“ ir „Metų scenos žmogaus“ nominacijas atskleista bus jau gruodžio 6 dieną žmones.lt portale.

 

Atsinaujinę apdovanojimai,„Žmonės 2019” įvyks kitų metų sausio 18 dieną Vilniaus operos ir baleto teatre ir tiesiogiai per LNK.  Apdovanojimus ves Edmundo Jakilaičio ir Jurgitos Jurkutės duetas.

.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.