„Žmonės 2019“ apdovanojimai pristato naują koncepciją – apdovanotos bus ne tik šou pasaulio žvaigždės

„Žmonės 2019“ apdovanojimai pristato naują koncepciją – apdovanotos bus ne tik šou pasaulio žvaigždės

 

Žmonės, kurie kuria. Žmonės, kurie keičia. Žmonės, kuriais didžiuojamės. Su tokiu šūkiu naują pradžią skelbia apdovanojimai „Žmonės 2019“. Kitų metų sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyksiančioje iškilmingoje ceremonijoje bus apdovanoti labiausiai per pastaruosius metus nusipelnę Lietuvos žmonės.

 

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ garsiai kalbės apie tuos, kurie savo darbais, idėjomis bei iniciatyvomis keičia šalį ir visuomenę. Renginio metu bus pagerbti žmonės, kurie garsūs ne tik savo asmeniniais pasiekimais, bet ir tuo, kad griauna įsigalėjusius stereotipus, skatina diskusiją ir pažangą, daro visuomenę geresnę.

 

„Apdovanojimai „Žmonės” šiemet išties atspindės visas gyvenimo sritis ir juose žibančius žmones. Labai džiaugiuosi, kad šįmet elegantiškoje aplinkoje pagerbsime tuos, kurie savo idėjomis, vertybėmis, veikla vienaip ar kitaip lemia mūsų kasdienius pasirinkimus, keičia požiūrį į gyvenimą. Aišku, nominuoti ir išrinkti pačius pačiausius nėra paprasta, bet su skaitytojų, žiūrovų balsais bei autoritetinga komisija – tikrai įmanoma!”, – sako Gitana Bukauskienė, žurnalo „Žmonės” vyr. redaktorė.

 

„Džiaugiamės ne vienerius metus trunkančia partneryste su žurnalu „Žmonės“. Tai jau bus treti apvanojimai LNK eteryje, ir šįkart tikrai išskirtiniai, prasmingi, o ceremonija – iškilminga, kurianti ypatingą šventę žiūrovams, puikų reginį visai Lietuvai“, – sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Pasikeitusi „Žmonės 2019” apdovanojimų koncepcija pakeis ir balsavimo principą. Šį kartą nugalėtojus rinks ne tik ir portalo žmonės.lt skaitytojai bei LNK televizijos žiūrovai, bet ir komisija, kurioje –  savo darbais ir pasiekimais į istoriją jau įėjusios asmenybės, atstovaujančios kiekvieną nominacijos kategoriją.

 

Nugalėtojai bus renkami aštuoniose skirtingose kategorijose: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei  „Metų žmogus“ – nominacija, tapsianti vakaro kulminacija.

 

Nominantai bus atskleisti ir balsavimas už juos prasidės gruodžio 6 dieną portale žmonės.lt.

 

Šį kartą būsimi apdovanojimai patikėti į didžiausius televizijos projektus ir įspūdingiausius šou kuriančių kūrybos namų ELITAZ rankas.

 

„Didžiuojamės, jog šį kartą apdovanojimai patikėti mūsų kūrybos namams. Esame pasiruošę į šį iškilmingą renginį įnešti ELITAZ kūrybos braižą, kuris labai gerai siesis su pakitusia apdovanojimų koncepcija. Šie apdovanojimai turės daugiau elegancijos ir neabejotinai turtingesnę, nei bet kada anksčiau, šou dalį. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyksiantys pasirodymai bus verti tokios vietos scenos. Čia sujungsime netikėtus – populiarios muzikos ir aukštosios kultūros elementus“,- būsimiems apdovanojimams pažadą duoda kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Atsinaujinę „Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir tiesiogiai per LNK.

 

Apdovanojimų organizatoriai dalinasi ir „Žmonės 2019” apdovanojimų anonso filmavimo, kuris vyko išskirtinėje erdvėje – Antano Gustaičio aviacijos institute, užkulisiais.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.