Žemaitukai iš muzikos pasaulio dingti nežada: „Norim į televiziją, jei kas išgirs mūsų šauksmą – kvieskit, norim!”

Žemaitukai iš muzikos pasaulio dingti nežada: „Norim į televiziją, jei kas išgirs mūsų šauksmą – kvieskit, norim!”

 

Jau kovo 6 dieną, Marijampolėje pirmuoju koncertu prasidės „Lietuvos balso“ nugalėtojos Monikos Marijos turas po Lietuvą. Kartu su gražiausiu šalies balsu tituluota atlikėja, koncerte pasirodys penktojo sezono mylimiausi dalyviai – Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Vilius Popendikis, Kristina Radžiukynaitė, Paulina Paukštaitytė ir Žemaitukai. Pastarasis, žiūrovų numylėtu tapęs duetas nudžiugina žinia –kartu su Monikos Marijos turu, jie keliaus per visą Lietuvą.

 

Žemaitukų duetas, projekte išsilaikęs iki pat pusfinalio patikina – „Lietuvos balsas“ jų muzikiniame gyvenime įnešė tikrai daugiau šurmulio.

 

„Padaugėjo koncertų, keliaujam į užsieni, to padaugėjo tikrai šiuo metu. Įkvėpimą įgavome, kuriame dainas, viena maniškė greitai pasirodys eteryje“,- naujienomis intriguoja Žemaitukas Linas Vaitkevičius.

 

Duetas sako, jog pasibaigus projektui, džiaugiasi ne tik užsakymų gausa, bet ir sukurta nauja draugyste su projekte jų mokytoja buvusia Inga Jankauskaite. Tai Žemaitukai laiko vienu didžiausių patirties „Lietuvos balse“ laimėjimų.

 

„Esam vieni geriausių draugų, bendraujam labai įnirtingai, kai tik randam vienas kitam laiko – susitinkam. Pagaliau bendraujam laisvai, neįpareigoti projekto taisyklių. Per Žemaitukų gyvavimą daug didelių žmonių žadėjo bendrauti, o per laisvo laiko stoką pasibaigus projektams užmiršdavo, o štai Inga – ir toliau „Love““,- džiaugiasi Žemaitukai.

 

Nors projekto sezonas ir pasibaigė, duetas sustoti nežada: „Eilėje dar laukia kelios dainos, išleisime albumą, gerbėjų turime, viskas tik į gerąją pusę!,- entuziazmo neslepia Žemaitukai ir išduoda, kad televizijos jau spėjo pasiilgti, todėl, kaip visuomet, yra atviri įvairiausiems pasiūlymams,- Nenorim tinginiauti, norime veikti, norime į televiziją, jei kas išgirs mūsų šauksmą – kvieskit, norim!”

 

Jau kovo 6 dieną, Marijampolėje kartu su Monikos Marijos turu koncertuosiantys Žemaitukai žada susirinkusiuosius užvesti viena labiausiai projekte žiūrovams įsiminusių dainų.

„Dainuosim „Gata Salvaje“ – tą dainą, po kurios stovėjo visi! Ta emocija koncerte svarbu, juk čia nebe televizija, nesvarbu kaip nufilmuos“,- šypsosi Žemaitukai, kurie koncerto metu žada nustebinti ir dar vienu netikėtu kūriniu – pirmą kartą scenoje jie dainuos kartu su Monika Marija. Koks tai bus kūrinys ir kaip nuskambės kontrastingas ir kartu niekuomet dar nedainavęs trio, Žemaitukai išduoti dar nenori, palikdami intrigą ir ragindami klausytojus nepraleisti galimybės išgirsti ir pamatyti šį netikėtą pasirodymą.

 

Vaikinai tikrai neslėpia – laukiamiausias turo koncertas duetui įvyks kovo 8 dieną Plungėje. „Laukiam šito koncerto, kadangi bus visi mūsų artimieji, daugelis jų – ateina tik dėl mūsų“,- juokiasi Žemaitukai.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.