Žemaitukai apie būsimą pasirodymą „Lietuvos Balse“: „Užteks kvailioti. Dabar parodysim tikruosius savo balsus”

Žemaitukai apie būsimą pasirodymą „Lietuvos Balse“: „Užteks kvailioti. Dabar parodysim tikruosius savo balsus”

Šį sekmadienį LNK televizijos eterį sudrebins antroji „Lietuvos balso“ tiesioginių kovų laida. Likę dešimt finalininkų visą savaitę ruošia naujus pasirodymus, kuriais bandys išsikovoti vietą tolimesniame projekto etape, o du dalyviai, surinkę mažiausiai žiūrovų balsų turės palikti projektą.

Praėjusioje tiesioginėje kovoje, vaikinų duetas Žemaitukai galėjo jaustis saugiai – žiūrovų palaikymo jie susilaukė tiek, kad tarp šešių pavojaus zonoje buvusių dalyvių nepateko. Geru humoro jausmu projekte žavintis duetas, mano, jog būtent gera nuotaika ir didžiulė energija scenoje žavi juos palaikančius žiūrovus. Vis tik šiam sekmadieniui, duetas žada parodyti ir kitą savo pusę.

„Ruošiam Sauliaus Mykolaičio kūrinį „Nemiga”. Užteks kvailioti, užteks klausyti, kad darome tik šou ir dainuoti nemokame, reikia pagaliau surimtėti ir parodyti savo tikruosius balsus”,- sako Žemaitukai, kurie laidose ne kartą buvo girti už gerą šou ir nuotaiką scenoje, tačiau ne už kūną šiurpinančius balsus.

Žemaitukai užtikrinti, kad šis pasirodymas tik padės praplėsti juos palaikančių žiūrovų ratą: „Manome, tuo išskirtinis ir bus pasirodymas, kad būsime kitokie. Viskas pagaliau bus labai lietuviška ir gryna, galbūt panaudosime akordeono garsus, kas labai žavi lietuvaičius”.

Ir nors linksmintis scenoje įpratęs duetas pagaliau nusprendė pasirodyti su visiškai kitokio stiliaus daina, šią savaitę vykusiose repeticijose, Žemaitukams vis nepavykdavo įsijausti į dainos dramą, o juokai imdavo viršų. Tačiau vaikinai užtikrinti, kad kartu su mokytojos Ingos Jankauskaitės pagalba, pagaliau atskleis visiškai kitokią savo pusę ir įrodys, jog yra verti finalo.

“Dėkojam Dievui, kad atsirado mūsų gyvenime Inga su draugu Arnoldu – jų indelis didžiausias, jaučiamės ramus, kai jie šalia”,- apie savo mokytojos palaikymą sako Žemaitukai.

Duetas sako, kad jų tikslas ir strategija projekte – pataikyti tiesiai Lietuvos žmonėms į širdis, o iš juos palaikančiųjų skaičiaus galima manyti, jog jiems tai tikrai pavyksta. Kaip ir praėjusią tiesioginę transliaciją, taip ir šį sekmadienį, į Vilniaus „Kino klasteryje“ vyksiantį tiesioginį filmavimą, Žemaitukai atvyks ir vėl ne vieni – kartu su jais, tiesiai iš Plungės atvyksta ir palaikymo komanda. „Ir vėl atvyksime su mus palaikančiais, ir vėl apie 70 ištikimiausių fanų, ir vėl su vėl vėliavėlėmis. Jie kaip pasiutę nori laimėti ir net mus ragina nenuleisti rankų ir niekam nepasiduoti. Turbūt būtent Inga Jankauskaitė ir šis būrys yra tai, dėl ko taip stengiamės“,- sako Žemaitukai.

Tiesioginė laidos transliacija iš Vilniaus „Kino klasterio“ su galingiausiais Lietuvos balsais ir kviestinėmis žvaigždėmis,  jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.