Ypatingas ryšys tarp „Lietuvos balso“ mokytojo Donato Montvydo ir Monikos Marijos nenutrūko ir po projekto

Ypatingas ryšys tarp „Lietuvos balso“ mokytojo Donato Montvydo ir Monikos Marijos nenutrūko ir po projekto

 

Aktyviai ruošdamasi antrajam „Eurovizijos“ etapui, pirmajame lydere tapusi Monika Marija, repeticijose sulaukė ir „Lietuvos balso“ projekte buvusio jos mokytojo Donato Montvydo pagalbos. Kartu su Monika Marija, repeticijoje dirbęs Donatas Montvydas atlikėjai padėjo pasiruošti naujam,jau šį vakarą įvyksiančiam „Eurovizijos“ filmavimui.

 

„Su Donatu iki šiol labai gerai sutariame, smagu, kad turiu jo palaikymą ir galiu kreiptis, kai to prireikia“,- sako Monika Marija, patikindama, kad su buvusiu mokytoju palaiko tvirtus muzikinius ryšius.

 

Paklausta, kaip viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių vertina atlikėjos pasirodymą „Eurovizijoje“, Monika Marija atskleidžia, jog žavisi Donato reiklumu.

 

„Kaip ir anksčiau, taip ir dabar, Donatas mano pasirodymus vertina griežtai, visada nori matyti maksimumą, labai dėl to džiaugiuosi, nes pati esu perfekcionistė ir žinau, kad visada galima geriau. Repetavimas studijoje ir jo patarimai padeda viską sustatyti į vietas, todėl scenoje galiu jaustis saugi ir, svarbiausia, pasiruošusi“,- patikina Monika Marija, pasidalindama jaukiu vaizdo įrašo iš pasiruošimo užkulisių.

 

Tačiau Donatas Montvydas, „Lietuvos balso“ nugalėtojai padeda ne tik pasiruošti pasirodymams, bet ir įsirengti tinkamą aplinką repeticijoms – atlikėjas Monikai Marijai namie padėjo įkurti studiją.

 

„Projektui pasibaigus Donatas buvo pažadėjęs padėti įsirengti man mini studiją, nes, kaip sakau, pati toje srityje kol kas jaučiuosi kaip vyras kosmetikos parduotuvėje,- juokdamasi sako atlikėja ir pasakoja istoriją,- Abu esam įsitikinę, kad „niekas niekada nepadarys už tave darbo geriau, nei gali pats”! Todėl jis palaikė mano mintį kurti pačiai, o tam vis dėlto reikia įrankių. Porą savaičių jis visko ieškojo, aš intensyviai užsiėmiau laukimu, kol galiausiai viską kartu supirkome, suvežėme, išpakavome, sustatėme, suinstaliavome ir voilà! Tiesą sakant, pati negaliu patikėti jo kantrybe bei apskritai esu be galo dėkinga, jog jis skyrė tiek laiko, kad šitaip nuoširdžiai ir nesavanaudiškai man padėtų! Manau, kad ši studija yra didžiausia investicija į mano muzikinę ateitį.“

 

Namuose įrengta studija ypač reakalinga šiomis dienomis – Monika Marija ne tik ruošiasi „Eurovizijos“ pasirodymams, bet ir aktyviai repetuoja jau šį kovą prasidėsiančiam savo turui po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu ir mylimiausiais penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyviais bei mokytojais, žiūrovus žada nustebinti įspūdingu reginiu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=18S1CJiatxQ&feature=youtu.be

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.