„Vogue“ stiliumi „Šokio Revoliucijos“ sceną sudrebinsiantis Redas: „Noriu pastatyti heiterius į vietą“

„Vogue“ stiliumi „Šokio Revoliucijos“ sceną sudrebinsiantis Redas: „Noriu pastatyti heiterius į vietą“

 

 

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje pasirodysiančioje laidoje „Šokio Revoliucija“, dėl projekto meistrų ir žiūrovų simpatijų kovos išskirtinė asmenybė – ryškus, humoro jausmo nestokojantis ir pasitikėjimu savimi trykštantis Redas Juozapavičius.

 

Dešimt metų šokantis profesionalas į projekto sceną ateina su aiškiu tikslu – Redas nori visiems laikams sugriauti žmonių stereotipus apie tai, kaip „privalo“ atrodyti ar šokti tikras šokėjas.

 

„Į projektą einu visų pirma, norėdamas nugalėti save, nes per ilgai stabdžiau save nuo įvairių galimybių ir nišų, kuriose galėjau save parodyti. Norisi būti išgirstam, pamatytam ir įvertintam. Pagrindinis mano tikslas šioje scenoje yra sulaužyti stereotipus apie „tobulą“ ar „standartinį“ šokėją, parodyti, kad ne kūno formos, plaukų ar akių spalva, o aistra mėgiamai veiklai turėtų imti viršų. Tikiuosi, kad mano dalyvavimas projekte įkvėps ir kitus, tokius, kurie galvoja, kad yra „ne tokie, kokių reikia“, nes visokių reikia ir dar kartą reikia”,- tvirtai įsitikinęs Redas.

 

Dalyvis atvirai pripažįsta, jog dėl savo išvaizdos ne retai sulaukia keistų kitų šokėjų žvilgsnių bei išankstinės nuomonės. O dėl kartą sulauktų komentarų, noras pasirodyti televizijoje, po vienos patirties, buvo dingęs ilgam.

 

„Visuomet mane lydėjo išankstinis vertinimas ir tas stereotipas tikrai vyrauja, kad šokėjas turi būti laibas, lieknas, tinkamo ūgio dar, ir dar kokių ten tų reikalavimų tik nebūna…  Tekę yra ir anksčiau televizijos ekrane rodytis, galbūt labiau šešėlyje – muzikiniuose projektuose šokti šalia atlikėjų – tai tų komentarų tikrai būdavo ir ne vienas. Ir tuo metu galvojau, kad gyvenime į televiziją nebelysiu, nes tai tikrai ne man. Bet gal per kelis metus subrendau ir išaugo tas noras „pastatyti heiterius į vietą“. Net ir „Šokio Revoliucijos“ projekte, prieš lipant į sceną, teko matyti tuos žvilgsnius, kad žiūrovai tarpusavyje kažką lyg aptarinėja, kol laukia tavo pasirodymo…“,- jau su šypsena pasakoja Redas.

 

Dešimt metų gatvės šokius šokantis Redas, šį sekmadienį projekto scenoje pademonstruos šiek tiek kitokį „show“ pasirodymą, su ryškiu „Vogue“ šokių stiliaus prieskoniu. Dalyvis įsitikinęs, jog televizijos scena pati reikalauja laužyti stereotipus, o žiūrovai „išalkę“ ne to kas jau matyta, o to, kas nauja ir netikėta.

 

„Visus šokimo metus šokau gatvės šokius, dalyvavau hip hop‘o čempionatuose bei konkursuose. Ir pats mokau gatvės šokio savo treniruočių metu. Bet projekte pagalvojau, kad gatvės šokis gal nebus tiek įdomus, visgi tai televizija ir įspūdžio kažkokio reikia. Man atrodo, kad  būtent šito projekto dėka įgijau kažkokį suvokimą, kad gal aš labiau commercial/showdance šokėjas, nes labiau traukia vadinamoji „popsinė“ muzika, nei repas. Tai dėl to mano pasirodyme bus ir „vogue“ ir  „waacking“ stiliaus. Profesionaliai nei „vogue“, nei „waacking“ tikrai nešoku, nors vadinamą „ladylike“ tikrai mėgstu, nesibaidau, ir esu kūręs tokių choreografijų tiek sau, tiek kitiems“,- drąsiai pasakoja Redas.

 

Efektingas Redo Juozapavičiaus pasirodymas – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.