Vlog‘erė Agnė Juškėnaitė išleido netikėtą Kalėdinių vlog‘ų seriją su žymiais atlikėjais

Vlog‘erė Agnė Juškėnaitė išleido netikėtą Kalėdinių vlog‘ų seriją su žymiais atlikėjais

 

Žymiausia ir didžiausią prenumeratorių auditoriją turinti vlogerė Agnė Juškėnaitė kalėdiniam laikotarpiui paruošė išskirtinę vlogų seriją „Kalėdiniai pokalbiai su Juškėnaite“. Trijuose kalėdiniuose vlog‘uose Juškėnaitė ant savo sofos (o vienu atveju ir gulint ant kilimo) jau spėjo pakalbinti tris atlikėjus ir kai kuriems iš jų skirti keisčiausių užduočių. „Šiuo šventiniu laikotarpiu man trūksta ramybės bei nuoširdumo, todėl nusprendžiau pasidalinti tuo su savo žiūrovais. Į pagalbą šiltiems, nesurežisuotiems pokalbiams bei puodeliui kakavos pasikviečiau žinomus Lietuvos atlikėjus“, – apie naująją seriją atvirauja Agnė.

 

Pirmajame kalėdinės rubrikos vlog‘e, į svečius pakviesta žymioji atlikėja Rosita Čivilytė padėjo parengti vieną šilčiausių ir linksmiausių pokalbių. „Sentimentalu, šilta ir be galo nuoširdu – toks yra pokalbis su Rosita Čivilyte“, – apie pirmąjį svečią atsiliepia Agnė. Nuoširdžiame pokalbyje atlikėja pasakojo apie pirmas Kalėdas, silpnybę kalėdinėms lemputėms, atskleidė ir parodė beprotiškus vieno koncerto užkulisius, kuriuose į kadrą papuolė Vilius Tarasovas ir  Merūnas Vitulskis.

 

Tuo tarpu 2015 metų Lietuvos balso titulą iškovojusi Kotryna Juodzevičiūtė savo istorijomis dalinosi prisipynusi kalėdinių lempučių į plaukus ir tiesiog… gulėdama ant kilimo! Ten pat sudainavo ir kalėdinę dainą, tačiau panašu, kad ekscentriškajai Agnei to buvo maža– persirengusi vienaragio kostiumu, Kotryna viešai turėjo sudainuoti „Ave Maria“… „Įvykdyti šį iššūkį Kotryna pasižadėjo dar dalyvaudama „Lietuvos Balse“, o juk geriau vėliau, negu niekad, ar ne?“,- juokiasi vlog‘erė.

 

Trečiajame vlog‘e pagaliau pasirodė ir Tadas Juodsnukis. Ir šis „pagaliau“ – ne veltui, panašu, kad Juškėnaitei jį prisikviesti buvo sunkiausia: „Kažkas turbūt nenorėjo, kad Tado interviu pasiektų viešumą: tai jis atsiduria ligoninėje, tai nebeveikia kamera, o galiausiai nusifilmavus stebuklingai dingo interviu garso įrašas!“, – apie sunkunkumus su trečiuoju vlog‘u pasakoja Juškėnaitė. Vis gi dainininkas atvyko ir pasidalino linksmiausiomis istorijomis iš „Muzikinės kaukės“ pasirodymų, pasakojimais apie prasčiausius pasirodymus o pokalbio gale, Agnės Juškėnaitės buvo paverstas į…briedį!

 

Kokiomis dar paslaptimis pasidalino žymūs atlikėjai, kokių prisiminimų turi Kotryna ir kas Rositos Čivilytės manymu yra svarbiausias palinkėjimas kalėdoms, pamatyti galite Agnės Juškėnaitės Kalėdinių vlog‘ų serijoje čia: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMgbILgnsODVBK7pIfzgXgOfrakeFDoo_

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.