Vlogerė Agnė Juškėnaitė bandė išsiaiškinti iliuzionisto Roko Bernatonio triukus: „Suprantu, kad nesu tokia protinga“

Vlogerė Agnė Juškėnaitė bandė išsiaiškinti iliuzionisto Roko Bernatonio triukus: „Suprantu, kad nesu tokia protinga“

Lapkričio 30 dieną,Vilniaus „Vaidilos“ teatre, profesionaliausias iliuzionistas Baltijos šalyse, Rokas Bernatonis, surengs vienintelį pasirodymą šiais metais, pavadinimu „Vynų 11”. Iliuzionistas žada kvapą gniaužiantį reginį, priversiantį ne vieną suabejoti savo pačių akimis ir įtikėti Roko Bernatonio gebėjimu skaityti žmonių mintis…

 

Viena žymiausių vlogerių Lietuvoje Agnė Juškėnaitė, naujausiame savo vloge, bandė išsiaiškinti Roko Bernatonio paslaptis ir pasistengti suprasti, kaip šis iliuzionistas padaro vieną ar kitą triuką, juos atliekant tiesiai prieš vlogerės akis. Roko Bernatonio toks sumanymas nei kiek nesutrikdė – iliuzionistas užtikrintas, kad jo triukų išsiaiškinti nepavyksta net patiems akyliausiems. „Triuką išsiaiškinti pačiam yra įmanoma, tačiau jei pats nesi magas, tai padaryti labai sunku“,- sako R. Bernatonis, kuris patikina, kad pats savo triukų paslapčių neatskleidžia niekam. Žinoma ir šiai taisyklei visuomet yra išimčių. „Jei kokį triuką ir atskleidžiu, tai nebent patį paprasčiausią ir tik vaikams, kurie domisi magija“,- sako iliuzionistas.

 

Naujausiame Agnės Juškėnaitės vloge, Rokas Bernatonis atliko triukus su kortomis, kurių metu, vlogerės mintyse sugalvota korta, atsirasdavo iš anksto užrašytame lape ar kortų kaladėje. Savo akimis negalėjo patikėti ir pati Agnė: „Kodėl?! Aš šitą triuką mačiau milijoną kartų, bet kaip tai įmanoma? Aš neturiu net spėjimo, kaip tai galėtų būti padaroma“.

 

Susitikimo su vlogere metu, Rokas Bernatonis pademonstravo ir triuką, kurį rodė Lietuvos Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei. Būtent šis triukas privertė Agnę Juškėnaitę galvoti, kad Rokas Bernatonis manipuliavo jos mintimis. Kuomet po įprasto pokalbio su iliuzionistu, prieš parodant triuką, Agnė paklausė, ar iš tikrųjų jis padarė bent vieną žingsnį, kad suformuotų jos sprendimą pasirinkti kortą, kurią jis nori, iliuzionistas pribloškė atsakymu. „Šešis žingsnius padariau, jei labai tiksliai“,- atskleidė Rokas Bernatonis ir padarė triuką, kuriam pavykus, nuo Agnės Juškėnaitės tiesiog gavo per veidą.

 

Kokiais triukais iliuzionistas išvedė vlogerę iš proto, galima pamatyti šiame video:

https://youtu.be/erqBdGU6fV8

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.