Vilniuje rengiamas festivalis Z kartai: nuo diskotekų iki žaidimų su robotais

Vilniuje rengiamas festivalis Z kartai: nuo diskotekų iki žaidimų su robotais

Šiuolaikiniame pasaulyje galima pasiklysti tarp įvairiausių pramogų ir renginių gausos, tačiau ryškių švenčių, skirtų tik vaikams ir paaugliams, buvo pasigendama. Retas nesutiks, kad artėjant savaitgaliams tėvai turi spręsti galvosūkį, kur nusivesti savo mažuosius nenuoramas, kad jie bent trumpam atitrūktų nuo išmaniųjų telefonų. Šį savaitgalį – visos dilemos išspręstos: birželio 2-4 dienomis Vilniuje rengiamas festivalis “Zetfest”, kuriame laukia tiek daug skirtingų pramogų, kad įtraukiančios veiklos sau ras net ir patys įnoringiausi Z kartos atstovai.

 

„Matėme poreikį kokybiškam ir šiuolaikiškam festivaliui, kuris būtų skirtas vaikų ir paauglių poreikiams. Idėją plėtojome keletą metų. Džiaugiamės, kad prisijungus prekybos ir pramogų centro OZAS komandai, su kuria kartu esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, ši idėja tampa tikrove” – sako festivalio prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

“Zetfest” fiesta įsikurs prie prekybos ir pramogų centro OZAS, tad klaidžioti po žemėlapį ieškant šventės vietos miesto svečiams tikrai nereikės. Jau pirmąją festivalio dieną, penktadienį, čia bus galima praleisti gausybėje renginių. Būsimų ir esamų šokėjų laukia intriguojantis ir įkvepiantis pokalbis su choreografu ir režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu, o savo šokio įgūdžius praktiškai išbandyti bus galima net trijų koncertų metu: koncertuos grupės E.G.O, “Basi” ir “8 kambarys”. Mažųjų išradėjų laukia išmanių robotų žaidimų zona: “Robotikos akademija” paruoš dar nematytų pramogų.

 

Šeštadienį, birželio 3-ąją, pačius mažiausius svajoklius linksmins animatorės Elzos šou, žaidimai ir, be kita ko, gražiausio Elzos kostiumo rinkimai. Mažieji kviečiami atvykti vilkintys savuosius Elzos kostiumus ir laimėti OZO prizus. O jei pritrūks fantazijos, kuo rengtis vasarą, bus galima akis paganyti į modelių studijos “Mažoji Mis” ir modelių mokyklos “Catwalk” mažuosius modelius, kurie pristatys vaikiškos mados vasaros tendencijas.

 

Žinias pademonstruoti vaikai bus kviečiami viktorinose, lauks įspūdingas “Brolių akrobatų” pasirodymas, o Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologai parodys, kokie protingi jų keturkojai. Kol vaikai pramogaus, tėvai galės sudalyvauti ir žinių pasisemti pokalbyje su vaikų ir jaunimo psichiatru Linu Slušniu. O vakare – ir vėl metas koncertams: sceną drebins “Lietuvos talentų” grupė “Barzdoti vyrai”, roko grupė “Otreya” ir dainininkas Tadas Juodsnukis.

 

Be kitų pramogų, per tris festivalio dienas laukia susitikimai su pamiltomis “Youtube” žvaigždėmis, vaikų diskoteka, Lietuvos kariuomenės atstovų pasirodymai, aitvarų dirbtuvės. Festivalis “Zetfest” tęsis ir sekmadienį – gaisrininkais trokštančių tapti vaikų svajones augins ugniagesių parodomoji programa. O grandiozinę fiestą griausmingu vokalu ir jaudinančiomis dainomis vainikuos šou “Lietuvos balsas” nugalėtoja ir “Eurovizijos” nacionalinių atrankų pažiba Kotryna Juodzevičiūtė.

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena galingai bus pažymėta jau birželio 2-4 dienomis Vilniuje, prie prekybos ir pramogų centro OZAS. Beje, festivalis “Zetfest” – nemokamas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.