Vilniaus Bigbendas

Jaunas ir veržlus tikrų muzikos profesionalų orkestras, vadovaujamas talentingojo saksofonininko Roko Jauniaus. Orkestro vadovas Rokas Jaunius  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkoje Hagos konservatorijoje baigė džiazo saksofono specialybę. Šiuo metu Vilniaus Vytauto Didžiojo universiteto „Muzikos industrijų“ lektorius, aktyviai koncertuojantis saksofonininkas, vadinamas šių laikų džiazo perspektyva.

 

 

Dar 2016 metais susibūręs orkestras, oficialiai Vilniaus Bigbendu pasivadino 2017 metais ir pirmą kartą šiuo vardu plačiajai Vilniaus publikai bei televizijos žiūrovams prisistatė debiutiniame koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“, kuriame Tado Juodsnukio,Vaido Baumilos ir Sasha Song pasirodymus pavertė aukščiausio lygio koncertu.

 

 

2017 metais efektingas orkestro pasirodymas įvyko tiesiogiai transliuojamame K95 šou, skirtame Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui paminėti.

 

 

Įspūdingi pasirodymai orkestrą lydėjo ir grandioziniame penktojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtojos Monikos Marijos ture po Lietuvą, kuriame „Vilniaus Bigbendas“ kartu su atlikėja drebino didžiąsias šalies arenas ir koncertų sales.

 

 

Vienas profesionaliausių ir artistiškiausių bigbendų šalyje, „Vilniaus Bigbendas“ yra dažnas svečias populiariausiuose muzikos festivaliuose bei žymiausių scenos žvaigždžių koncertuose. Orkestras jau yra pasirodęs kartu Sasha Song, Tadu Juodsnukiu, Rosita Čivilyte ir  Linu Adomaičiu.

 

 

 

Profesionalius muzikantus vienija  kūrybiškas požiūris į muziką, kokybišką ir efektingą šou sukūrimą ir bendras tikslas – išstumti iš žymiausių Lietuvos atlikėjų koncertų fonogramas ir jas pakeisti gyva, užvedančia ir profesionalia muzika, tokiu būdu sukuriant pasaulinio lygio pasirodymus.

 

Orkestro sudėtis:

Rokas Jaunius – orkestro vadovas, saksofonas

Manvydas Pratkelis – saksofonas

Rokas Barzdžius – saksofonas

Mantas Pilvelis – saksofonas

Mykolas Savčenka – saksofonas

Martynas Gradeckas – trombonas

Tautvydas Kasperavičius – trombonas

Petras Juška – trombonas

Tomas Ciunys – trmbonas

Andrius Korablikovas – trimitas

Aleksandras Karčmit – trimitas

Apolinaras Dubauskas – trimitas

Marius Leskauskas – klavišiniai

Laimis Matas – Bosinė gitara

Žygimantas Kepenis – gitara

Andrius Kairys – mušamieji

 

Silvija Jaunienė

Atlikėjų vadybininkė

+37065909699

silvija.jauniene@elitaz.lt