Vilniaus Bigbendas

Jaunas ir veržlus tikrų muzikos profesionalų orkestras, vadovaujamas talentingojo saksofonininko Roko Jauniaus. Orkestro vadovas Rokas Jaunius  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkoje Hagos konservatorijoje baigė džiazo saksofono specialybę. Šiuo metu Vilniaus Vytauto Didžiojo universiteto „Muzikos industrijų“ lektorius, aktyviai koncertuojantis saksofonininkas, vadinamas šių laikų džiazo perspektyva.

 

 

Dar 2016 metais susibūręs orkestras, oficialiai Vilniaus Bigbendu pasivadino 2017 metais ir pirmą kartą šiuo vardu plačiajai Vilniaus publikai bei televizijos žiūrovams prisistatė debiutiniame koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“, kuriame Tado Juodsnukio,Vaido Baumilos ir Sasha Song pasirodymus pavertė aukščiausio lygio koncertu.

 

 

Profesionalius muzikantus vienija  kūrybiškas požiūris į muziką, kokybišką ir efektingą šou sukūrimą ir bendras tikslas – išstumti iš žymiausių Lietuvos atlikėjų koncertų fonogramas ir jas pakeisti gyva, užvedančia ir profesionalia muzika, tokiu būdu sukuriant pasaulinio lygio pasirodymus.

 

Orkestro sudėtis:

 1. Rokas Jaunius – orkestro vadovas, saksofonas
 2. Martynas Gradeckas – trombonas
 3. Mykolas Savčenka – saksofonas
 4. Diana Anisko – fortepijonas
 5. Andrius Balevičius – būgnai
 6. Vladimir Kučinskij – gitara
 7. Andrius Korablikovas – trimitas
 8. Aleksandras Karčmit – trimitas
 9. Nikita Kiriuchinas – trombonas
 10. Dominykas Giedrius Gricius – perkusija
 11. Rokas Barzdžius – saksofonas
 12. Petras Juška – trombonas
 13. Modestas Skirius – bosinė gitara
 14. Mantas Pilvelis – saksofonas tenoras
 15. Apolinaras Dubauskas – pučiamieji

 

Silvija Jaunienė

Atlikėjų vadybininkė

+37065909699

silvija.jauniene@elitaz.lt