Vilius Trakys scenoje rėžė Ingai Jankauskaitei: „Manau, kad dainavimo turi mokyti vyrai“

Vilius Trakys scenoje rėžė Ingai Jankauskaitei: „Manau, kad dainavimo turi mokyti vyrai“

Jau šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieks aštri trečioji „Lietuvos balso“ laida, kurioje skaudžių smūgių patirs vienintelė moteris mokytojų kėdėse  – Inga Jankauskaitė. Mokytojai vis sunkiau į savo komandą seksis prikalbėti ateiti stipriausius dalyvius, o pati Inga Jankauskaitė neslėps nusivylimo, kad geriausiuosius, kaip visuomet, susirenka Donatas Montvydas.

 

Tačiau vienu skaudžiausių momentų mokytojai taps dalyvio Viliaus Trakio pareiškimas. Žavingas klaipėdietis scenoje neslėps, jog savo kūriniu labai tikėjosi sužavėti Ingą Jankauskaitę, tačiau netrukus ištars žodžius, kurių vėliau teks labai gailėtis.

 

„Aš mokausi dainavimo pas vyrus dėstytojus ir manau, kad vyrai turi mokyti dainavimo“,- ant scenos rėš Vilius Trakys.

 

Inga Jankauskaitė bus šokiruota: „Jei jis mokytojus vertina per prizmę vyras-moteris, tai ir ačiū Dievui, kad jis ne mano komandoje“.

 

Tačiau tokį komentarą ant scenos pasakęs Vilius Trakys, dabar neslepia, kad šių žodžių gailisi ir patikina tuomet dar nesupratęs, kaip stipriai galėjo įžeisti vienintelę projekto moterį.

 

„Žiūrovas galbūt ir nemato mūsų emocijų, ką mes jaučiame užlipę ant scenos. Viduje širdis taip daužosi, kad net skauda. Vis dar nesuprantu, kodėl pasakiau visiškai nesąmoningus žodžius. Žinoma, kad moterys gali mokyti ir galbūt net gi geriau tai gali daryti. Tiesiog turbūt norėjau pasakyti kažką protingo, o gavosi, kaip visada, iš to didelio streso. Labai save smerkiu dėl to, nes tiesiog pats sau išsikasiau duobę ir visiškai pilnai suprantu, jog sulauksiu daug blogų komentarų už savo žodžius“,- nuoskaudos neslėpia Vilius Trakys.

 

Dalyvis patikina, jog nejaučia absoliučiai jokios diskriminacijos moterims, o tai, kas įvyko scenoje, vadina pačia didžiausia savo klaida projekte. Tačiau Vilius šią klaidą pasiruošęs ištaisyti ir nustebina atskleisdamas netikėtą žinią.

 

„Atskleisiu labai rimtą paslaptį. Šiuo metu kuriame dainą Ingai Jankauskaitei, nežinau ar ji išvys dieną, bet labai tikiuosi. Daina apie nepasiekiamą moterį, kuri graži tiek išore ir vidumi, kurios siekia visi vyrai, o moterims  – ji pats didžiausias autoritetas ir pavyzdys. Lietuvos balsas įkvėpė mane šios dainos kūrimui ir tikiuosi man pavyks ją parodyti greitu metu“,- sako Vilius Trakys, kuris savo dainas jau ne vienerius metus rašo bendradarbiaudamas su bičiuliu bei prodiuseriu „Martin Lu“.

 

Muzikos pedagogiką ir operinį dainavimą studijuojantis Vilius Trakys, kažkada buvęs paprastu, kaip pats save vadina, „baliukų muzikantu“, šią dieną, savo muzikinę karjerą nori perkelti į kitą lygmenį.

 

„Norisi ir didžiosios scenos ir televizijos eterio. Pradėjus studijuoti dvi muzikos programas, tai mane pradėjo žavėti ir šiuo metu ganėtinai puikiai sekasi vaidinti spektakliuose, kuriuose atlieku solo vaidmenis ir ne tik. Pradėjo kilti ir pats gyvenimo lygis. Pokalbiai su dėstytojais, kurie tiesiog sako, jog tavo gabumai ir gebėjimai yra nesukurti groti ir vesti kaimo baliukų. Neturiu nieko prieš šias šventes, jos niekuo nesiskiria nuo kitų. Tiesiog tai ganėtinai paprasta, o kas paprasta ir lengvai pasiekiama, kur negali tobulėti, man visiškai nepriimtina,- atvirai pripažįsta Vilius, patikindamas, jog projekte sieks savo didžiausios svajonės, – Noriu turėti savo fanus ir palaikymą tam ką darau, tai ką kuriu. Noriu, kad mano balsas ir kuriama muzika paliestų kiekvieną ir kada nors su savo kūryba galėčiau apkeliauti visas didžiąsias Lietuvos arenas.

 

Ar Viliaus Trakio svajonei bus lemta išsipildyti projekto metu, ir kaip prasidės jo kelias didžiosios svajonės link po neapgalvotų žodžių Ingai Jankauskaitei – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.