Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, Gražvydas Sidiniauskas pateko į automobilio avariją: „Mašina gali keliauti tiesiai į metalo laužą“

Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, Gražvydas Sidiniauskas pateko į automobilio avariją: „Mašina gali keliauti tiesiai į metalo laužą“

Šiandieną, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyks grandiozinis „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame šeši dalyviai susikaus dėl kelialapio į kitą sekmadienį įvyksiantį finalą. Tarp šešių geriausių ir Gražvydas Sidiniauskas. Deja, tačiau jam kelionė į Klaipėdą baigėsi skausmingai – automobilis, kuriame važiavo dalyvis pateko į didžiulę avariją.

„Važiavome kartu su dviem merginomis, draugė buvo už vairo. Aš sedėjau priekyje. Kaip tik tuo metu dariau tiesioginę „Facebook“ transliaciją. Vos spėjau ją pabaigti ir mes didžiule jėga trenkėmės į kitą automobilį“,- apie avariją pasakoja Gražvydas.

Atlikėjas sakė, jog kelias buvo labai slidus ir už vairo sedėjusi draugė tiesiog nespėjo prieš raudoną šviesoforo signalą nuspausti stabdžio pedalo, todėl automobilis rėžėsi į kitą.

„Visas mūsų automobilio priekis sumaitotas, sakė mašiną galima vežti tiesiai į savartyną“,- apie tai, kas liko iš automobilio pasakoja Gražvydas. Tačiau daug svarbesnė –  automobilyje buvusių žmonių būklė, todėl Gražvydas nuramina.

„Gale sėdėjusi mergina skundėsi, kad labai skauda ranką, pradėjo tinti, tad ją nuvežė apžiūrai į ligoninę. Vairuotojai diagnozavo smegenų sutrenkimą. Tuo tarpu aš likau su nubrozdinimais ant veido. Iš tikrųjų nesupratau, kas įvyko. Tik paskui pradėjau girdėti spengimą ausyse, merginos pradėjo dejuoti. Aš iškart liepiau šokti iš automobilio, nes užuodžiau dūmus, galvojau, kad jis pradėjo degti ar kažkas panašaus. Kai atsipeikėjau, supratau, kad jau stovime apie dešimt metrų nuo automobilio. Pirma frazė buvo „padėkit“, nes pamačiau kad iš veido bėga kraujas, nesupratau, kas man, skausmo nejaučiau, galvojau gal suplėšė veidą“,- siaubingo įvykio detalėmis dalinasi Gražvydas.

Gražvydas iškart puolė skambinti kolegoms Žemaitukams. „Jie mūsų herojai, viską iškart metė, atvažiavo mūsų paimti“, -sako Gražvydas ir pripažįsta, kad iki šiol jaučiasi šoke.

„Aš iki šiol negaliu patikėti tuo, kas įvyko, tai man bus įsimintina diena, ne dabar galvoju, kad viskas galėjo būti daug blogiau, jei būtume važiavę greičiau arba aš nebūčiau prisisegęs. Iškart pagalvojau, kad Dievas tikrai yra, aš gyvas, o tai reiškia, kad kažkas mane saugo. Džiaugiuosi, kad viskas pasibaigė taip, nes tai, kas nutiko automobiliui, tik materealūs dalykai“,- pasakoja atsigauti vis dar negalintis Gražvydas.

Tačiau vaikinas patikina, kad jo pasirodymui tai tikrai neatsilieps. Vaikinas savo repeticiją jau turėjo ir ruošiasi kitai. „Manau dabar ir mano daina taps prasmingesnė, aš esu dėkingas, kad šiandien galėsiu stovėti šioje scenoje“, – sako Gražvydas Sidiniauskas. Kaip jam seksis pasirodymo metu, pamatyti galima jau šiandien, 19:30 tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.