Vaidas Baumila apie kovo 8-ąją: staigmena – mano antrasis vardas!

Vaidas Baumila apie kovo 8-ąją: staigmena – mano antrasis vardas!

Jau šiandien Vilniaus Kongresų rūmuose, kartu su scenos kolegomis Tadu Juodsnukiu ir Sasha Song, moters dienos proga, Vaidas Baumila apdovanos moteris dėmesingiausiais muzikiniais sveikinimais koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“.

 

Tikrai ne keista, kad muzikines dovanas klausytojoms dovanoti talentingam dainininkui Vaidui Baumilai nėra sudėtinga, o štai ir asmeniniame gyvenime, panašu, kad situacija ne ką prastesnė – atlikėjas save įvardina, kaip tikrą dovanų asą.

 

„Labiausiai mėgstu dovanoti kažką su karatais. Štai pamenat tą vėrinuką, kur senyva moteris išmeta į jūrą Titaniko pabaigoje? Aš pasirūpinau, kad jis būtų ištrauktas ir padovanojau jį vienai savo merginai. Bet, ne kitai.“,- į klausimą, kokiomis dovanomis labiausiai mėgsta stebinti moteris atsako humoro jausmo niekada nestokojantis dainininkas.

 

Paprašytas atskleisti kokią įsimintiniausią staigmeną buvo paruošęs moteriai, Vaidas taip pat ilgai negalvoja: „Staigmena – mano antrasis vardas. Štai vieną kartą važiuodamas su mergina automobilyje, jai užmigus, greit pradėjau stabdyti ir šaukti ne savu balsu, kad tuoj trenksimės. Ji taip išsigando, kad daugiau su manimi niekad nekalbėjo (ji apskritai daugiau niekad nekalbėjo).“

 

Ar šiais metais Vaidas ruošiasi nustebinti savo širdies draugę Moniką, klausimų pasak atlikėjo kilti tikrai neturėtų… „Šiais metais esu užsibrėžęs kažką tikrai ypatingo. Tikiuosi, kad viskas pavyks ir tas kupranugaris tilps į mano butuką.“,- juokiasi atlikėjas.

 

Ir vis gi dėl vieno dalyko jis tikrai nejuokauja ir pažada – šio vakaro koncerto finalui savo klausytojoms jis tikrai yra paruošęs ypatingą staigmeną, kurią jos galės išvysti gyvai jau 19 valandą Vilniaus Kongresų rūmuose arba tiesiogiai per TV8.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.