TV laidos

NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI „TECH TOP“

2015 metų lapkričio 4 d. kūrybos namams ELITAZ buvo patikėta organizuoti pirmuosius nacionalinius technikos apdovanojimus „TECH TOP“, kurie buvo tiesiogiai transliuojami per LNK. Apdovanojimų metu dėl 12 nominacijų varžėsi net 60 produktų. O iškilmių metu paaiškėjo, kas tapo lietuvių prekės ženklu.

Specialius šou parengė žinomi šalies atlikėjai: Donatas Montvydas, Katažina Zvonkuvienė, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė, Rūta Ščiogolevaitė, Agnė Juškėnaitė, Justina Budaitė ir Vilija Matačiūnaitė bei Rondo lyderis su „Lietuvos balso“ geriausiais atlikėjais. Pasirodymus praturtino dar Lietuvos žiūrovams neregėtos technologinės inovcijos.

LNK ŽIBURĖLIS „KAIP SPRAGTUKAS MEILĖS IEŠKOJO“ 2013

Ištaigingame Trakų Vokės dvare nufilmuota muzikinė pasaka nustebino ne tik smagiais siužeto vingiais, bet ir mylimų laidų vedėjų vaidyba. „Kaip Spragtukas meilės ieškojo“ – tai filmas filme. Pagal scenarijų, UAB „Linksmų nuotykių karalystė“ (LNK) organizuoja šventę žvaigždėms ir užsako teatro trupę, kuri turi svečiams vaidinti „Spragtuką“, tačiau ji pasiklysta kažkur Baltarusijoje. Šventės organizatorė (Asta Baukutė) ir jos asistentė (Ingrida Kazlauskaitė) nusprendžia spektaklį daryti iš vietinių resursų ir parinkti aktorius iš svečių. Taip ir nutinka, kad Inga ir Arūnas Valinskai tampa karaliais, į LNK šventę atvykusi Ugnė Skonsmanaitė prikalbinama būti princese, o vaikinas, kuris stengėsi patekti į šventę, ieškodamas merginos, Žygimantas Stakėnas – Spragtuku. Egidijus Sipavičius –  bibliotekininkas, kuris organizatorei ir jos asistentei parūpins Spragtuko pasakos knygą. Viešnias „69 danguje“ organizatorė paperka sūriu ir jos sutinka pabūti pasakos piktuoju personažu – trigalve žiurke. Gintaras Deksnys pjesėje vaidina įmonės direktorių, kuris skaldo nevykusius juokelius (kaip dažniausiai būna su direktoriais). „Pikaso“ vaikinai – padavėjai, kurie aptarnauja šventę. Naujametinėje LNK pasakoje pasirodė Larisa Kalpokaitė, Jonas Radzevičius, Paulius Skučas, Indrė Kuodytė, Rolandas Vilkončius, Agnė Zakarevičienė, Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas, Radži, „Studentės“, „Sare Roma“, „Kastaneda“, „Rokada“, „Pop Ladies“ ir kiti.

NORIM DAR! – SU RADISTAIS

Į Lietuvą atkeliavo Didžiojoje Britanijoje liaupsinamas TV projektas „Saturday Night Takeaway“ – šou, kuriam ne kartą plojo „BAFTA“, „British Comedy Awards“, „UK National Television Awards“ ir kitų svarbiausių TV apdovanojimų ceremonijų publika. Lietuviškąją šio projekto versiją „Norim dar! – su „Radistais“ vesti patikėta radijo eterio chuliganams, charizmatiškiesiems „radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.
 
„Viskas vardan žiūrovų!”  – sako vienas šio projekto vedėjų „radistas“ R. Mackevičius. „Mes būsime jūsų geros nuotaikos tarnai!“ – antrina jam J. Nainys.
 
„Tai profesionaliausias ir labiausiai pašėlęs šou verslo duetas šiandien ir gerbėjai dėl jų tiesiog kraustosi iš proto“ – apie „radistų“ pasirinkimą kalba šio šou prodiuseris Gediminas Jaunius.
 
„Norim dar! Su Radistais“ – penktadieniais 21 val. per LNK

LIETUVOS BALSAS

Kūrybos namai ELITAZ Lietuvoje įgyvendina galingiausiais balsais pasaulį sudrebinusį ir daugiau nei 40 pasaulio šalių rengiamą formatą „The Voice of…“! Kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos balsas“ LNK eteryje startavo 2012-ųjų sausio 29 d., LNK eteryje transliuoti jau 7 projekto sezonai.

Projektas skirstomas į keturis etapus: Akląsias perklausas, Muzikines dvikovas, Nokautus ir Finalines kovas.

Pirmajame – Aklosiose perklausose – dalyvius į savo komandas Mokytojai renkasi girdėdami dainavimą, bet nematydami žmogaus ant scenos. Čia viską lemia tik balsas.

Muzikinėse dvikovose dalyviai iš vienos komandos konkuruoja tarpusavyje atlikdami po bendrą dainą, kurią paskiria jų mokytojas.

Nokautų metu atlikėjai patys pasirenka norimas dainas ir ringe kovoja būdami tryse. Mokytojai sprendžia, kurie du dalyviai keliaus į tolesnį etapą, o kuriam, deja, bus užtrenktos durys.

Finalinės kovos – ketvirtasis projekto etapas, kuriame kova vyksta tiesioginiame LNK eteryje, o geriausius balsus renka ne tik projekto mokytojai, bet ir žiūrovai. Dalyviai taip pat atlieka dainas kartu su savo mokytojais bei garsiausiais šalies atlikėjais.

 

2018 metais į Lietuvą atkeliavo naujasis „Lietuvos balsas. Vaikai” formatas. 2020 metais LNK eteryje prasidėjo jau antrasis projekto sezonas.

 

2019 metais LNK televizijos eteryje startavo ir „Lietuvos balsas. Senjorai” pirmasis sezonas.

 

 

„Lietuvos balso“ laimėtojai:

▪ Julija Jegorova (1 sezonas)

▪ Paulius Bagdanavičius (2 sezonas)

Justina Budaitė (3 sezonas)

▪ Kotryna Juodzevičiūtė (4 sezonas)

▪ Monika Marija (5 sezonas)

▪ Gerda Šukytė (6 sezonas)

▪ 7 sezono nugalėtojas paaiškės gegužės 31 dieną.

 

2011 TV3 SEZONO IR EUROBASKET ATIDARYMAS

 

Rugpjūčio 29 dienos vakarą pakrantė prie Vilniaus Baltojo tilto spindėjo gyvu garsu, ryškiausiais mūsų šalies atlikėjais, įspūdingu šou ir iškilminga atmosfera – čia vyko didysis „Eurobasket 2011“ ir naujojo TV3 sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ atidarymas, kurį prodiusavo kūrybos namai ELITAZ.

 

Tiesioginė renginio transliacija teletiltais jungė šešis didžiuosius Lietuvos miestus, vyko pasaulinis kamuolio mušinėjimo rekordas, itin aukštos gyvo garso kokybės koncerte pasirodė žymiausi šalies muzikos atlikėjai ir grupės. 

Vienu iš žiūrimiausių momentų tapo mūsų šalies vadovės kalba – oficialiąją atidarymo dalį savo sveikinimu pradėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji, kartu su „FIBA Europe“ prezidentu Olafuru Rafnsonu (Olafur Rafnsson) paskelbė oficialią krepšinio čempionato pradžią. Simbolinę atidarymo juostą kirpo Lietuvos Respublikos premjeras Andrius Kubilius, „FIBA Europe“ generalinis sekretorius Naras Zanolinas (Nar Zanolin), Vilniaus meras Artūras Zuokas, TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir krepšininkas Linas Kleiza.
 

Krepšinio žvaigdžių, aukščiausių šalies pareigūnų bei geriausių Lietuvos atlikėjų fone buvo pristatomos ir naujojo TV3 sezono laidos, čia pat scenoje skaitomos šviežiausios žinios, dalinami prizai, o svarbiausia – gera, šilta ir šviesi ateinančio televizijos sezono nuotaika. 

Išskirtinio masto ir svarbos renginys sulaukė milžiniško žiūrovų susidomėjimo – prie ekranų didįjį atidarymą stebėjo milijonas Lietuvos gyventojų, dar 100 tūkstančių jų – prie Baltojo tilto ir didžiųjų šalies miestų arenų.

KETURKOJIS ŠOU

“Keturkojis šou” – sekmadieniais 10:00 per TV3! Linksma laida apie gyvūnus ir jų šeimininkus! Tai jau antrą sezoną skaičiuojanti pramoginė laida apie naminius augintinius visai šeimai. Pusvalandį trunkančioje laidoje, kuri transliuojama kiekvieną sekmadienį, laidos kūrėjai žiūrovus stengiasi supažindinti su “keturkojų augintinių” gyvenimo aktualijomis (šunų, kačių parodos, vykdomi projektai, gyvūnų teisės, globa ir įstatymai), kurios pateikiamos paprastai ir suprantamai kiekvienam žiūrovui.

Laidoje svečiuojasi ir apie savo augintinius pasakoja žinomi pramogų pasaulio žmonės, savo praktika dalinasi geriausi veterinarijos gydytojai, o laidos žiūrovai sulaukia nemažai konkursų, kuriuose dalyvauja kartu su savo augintiniais. Šį projektą palaiko ir skatina Lietuvos Kinologų Draugija. Laidą “Keturkojis šou” veda televizijos ir radijo žurnalistė, taksų veislės šunų augintoja – Skaiva Jasevičiūtė. Šiuo metu TV3 televizija rodo jau antrąjį laidos sezoną.

3-IAS BUTAS

Tai laida, kurioje žiūrovų laukė nenutrūkstantis vakarėlis su intriguojančiais ir pikantiškais pokalbiais bei ne mažiau įdomiais, aktualiai „prisidirbusiais” ar tiesiog visų geidžiamais superherojais. Čia niekas niekada nežiovavo. Čia daug judesio, daug pašnekovų, daug žvaigždžių. „3 butas“ įrengtas taip, kad bet kuri į svečius užsukusi pramogų pasaulio žvaigždė ar įdomus pašnekovas rado vietos atskleisti savo talentui. Bute užteko vietos ir muzikiniams pasirodymams, ir erdviam vonios kambariui, kuriame vyko patys pikantiškiausi pokalbiai.

Šiame ypatingame, nė vieno vakarėlio ir nė vieno svarbaus savaitės pramogų įvykio nepraleidžiančiame bute vakarus leido ir pikantiškomis naujienomis dalinosi net šeši vedėjai – charizmatiškasis aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas-Leo, žavioji Aistė Paškevičiūtė, paslaptinga ir kišenėje žodžio neieškanti Skaiva Jasevičiūtė, į televizijos ekranus sugrįžusi garsioji žurnalistė, vakarėlių liūtė Jurga Klimaitė-Riebling, provokacijos ir kritikos meistras Jurijus Smoriginas, linksmuolis Justas Jankevičius ir nepailstantis idėjų autorius Gediminas Jaunius.

„Tai ne įprastas pokalbių šou. „3 butas” žiūrovus intriguoja originaliais tik šiai laidai parengtais muzikiniais pasirodymais ir netikėtose vietose surengtais interviu.

LIETUVOS PERLAI. ŠAUNIAUSIOS DAMOS RINKIMAI.

Kūrybos namai ELITAZ prodiusavo naujo formato Lietuvoje šou “Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai”, kurio pagrindinės dalyvės buvo jau per 60 metų ribą perkopusios Lietuvos damos. Šiuo šou norima atkreipti dėmesį į visai kitokio tipo moteris, kurios savo branda, taurumu ir išlaikyta elegancija įrodytų, kad tikrieji perlai gali slypėti įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Dešimt TV3 televizijoje rodyto šou dalyvių buvo pakviestos ne tik iš  šešių didžiausių šalies miestų, bet ir iš keturių regionų. Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija, Suvalkija, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus – tikrų tikriausi Lietuvos perlai. Juk visur galima rasti savo krašto žiburį, kurį galėtų pagaliau pamatyti visa Lietuva.

Naujo formato TV laidoje sau iššūkį metusios damos įgrisusią kasdienybę  pakeitė į joms dar neregėtą aplinką – asmeninis stilistas, patarėjas, pasimatymai su žvaigždėmis ir netikėtos užduotys privertė keisti požiūrį į pase įrašytą amžių.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.