Tradiciniai technikos apdovanojimai TECH TOP taps nematytų technologijų fiesta

Tradiciniai technikos apdovanojimai TECH TOP taps nematytų technologijų fiesta

 

Jau aišku, kad trečius metus iš eilės bus rengiami inovatyviausi metų apdovanojimai „TECH TOP 2017” – vieninteliai apdovanojimai Lietuvoje, kuriuose plojimai skamba ne žmonėms, o technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, skalbyklės, viryklės, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai bus išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.

Skirtingai nei praėjusiais kartais, šiais metais organizatoriai praneša džiugią naujieną: „Įspūdingą Šarūno Kirdeikio režisuojamą šou gyvai galės pamatyti ne tik kviestinė publika, „Siemens“ arenos durys bus atviros visiems norintiems,  ̶  informuoja jau trečią kartą renginį organizuojantis kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius ir nustebina dar labiau,  ̶  Tradiciniai technikos apdovanojimai šiemet dar gerokai ūgtels, renginio žiūrovus pasitiksime technologijų paroda, kurioje išvysime Lietuvoje sukurtas inovacijas, o didieji pasaulio gamintojai pristatys naujoves, kurios artimiausiu metu pakeis mūsų buitį ir laisvalaikį”.

Įspūdingoje arenos prieigose surengtoje technologijų parodoje taip pat bus galima išbandyti naujausias technologines inovacijas, nematytus įrenginius, įsitraukti į interaktyvias veiklas ir net užsiimti įvairiais žaidimas su…robotais! Svečių lauks ir išskirtinės paskaitos bei užsiėmimai, leisiantys pamatyti ir sužinoti, kaip atrodys technologijos ateitis.

 

Iki šiol tiesiogiai per didžiausias televizijas, žiūrimiausiu laiku transliuojamas galingas ir inovatyvus šou būdavo tarp žiūrimiausių vakaro laidų, tad ir šiais metais organizatoriai žino, kaip nustebins, rodos jau visko mačiusią publiką – renginyje didžiausių scenos žvaigždžių pasirodymai koja kojon žengs su naujausiomis technologijomis ir techniškiausiais vizualiniais sprendimais, o visa technologijų „virtuvė“, kuri dažniausiai lieka už kadro, pirmą kartą bus atskleidžiama kiekvienam žiūrovui, įtraukiant jį į pagrindinę renginio temą.

 

“Džiaugiuosi, kad Nacionaliniai technikos apdovanojimai tapo tradicija, nuolat auga ir įgyja savitą apdovanojimų ceremonijos braižą. „TECH TOP 2017“ ir šiemet pažers naujovių. Apdovanojimų kūrybinė kryptis – žmogaus ir technikos dramatinis konfliktas skleisis visuose renginio dėmenyse: esame pasirengę nustebtinti išskirtiniu scenografijos sprendimu, kuriam prireiks visos „Siemens“ arenos aikštės“,  ̶  renginio  temą atskleidžia Gediminas Jaunius.

 

Jau startavo bilietų prekyba į inovatyviausią metų šou ir nors organizatoriai jame pasirodysiančių atlikėjų išduoti neskuba, tačiau patikina  ̶  šių metų apdovanojimus drebins mega žvaigždės, kurių pasirodymai nustebins net tuos, kurie mano, jog technologijos jų nustebinti jau nebegali.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.