„The Voice“ prodiuseriai Lietuvoje skelbia netikėtą žinią – šalį pasieks dar viena projekto versija

„The Voice“ prodiuseriai Lietuvoje skelbia netikėtą žinią – šalį pasieks dar viena projekto versija

„The

„Lietuvos balsas“ projektas, prodiusuojamas kūrybos namų ELITAZ, šiemet užbaigė šeštąjį sezoną ir jau vasarą pradės septintojo sezono „aklųjų perklausų“ filmavimus. Dar praėjusiais metais, prodiuseriai paskelbė itin lauktą naujieną apie „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto startą, kuris jau pirmąją sausio savaitę tapo žiūrimiausia pramoginė laida Lietuvoje. 

 

Šiandieną, kūrybos namai ELITAZ ir LNK televizija skelbia ne tik apie prasidedančias „Lietuvos balsas. Vaikai“ antrojo projekto sezono antrankas, bet ir dar vieną netikėtą naujieną – televizijos eterį pasieks pirmą kartą šalyje rodomas „Lietuvos balsas. Senjorai“ projektas, į kurį kviečiami registruotis dalyviai nuo 60 metų.

 

„Senjorų projektas – dar vienas tarptautinis hitas. Visame pasaulyjre „Balsas” su senjorais  sulaukia rekordinio žiūrimumo. Ir netiesa, kad televizija yra tik jauniems. Rezultatai rodo, kad visame pasaulyje senjorų projektą žiūri ir jaunimas”,- sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Jau septynis metus su „The Voice“ formatu Lietuvoje dirbančių kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gedimnas Jaunius sako, jog naujasis projektas senjorams bus tikras iššūkis, tačiau neabejotinai taps dar vienu televizijos hitu.

 

„The Voice formato sėkmė padrąsino TV žiūrovams pasiūlyti ir kitas šio formato versijas. Labai džiaugiamės, kad The Voice Kids lietuviška versija „Lietuvos balsas. Vaikai“ išlydė žiūrovų širdis, neabejoju kad dainuojantys senjorai bus dar vienas televizijos hitas. Su pagarba ir didžiule meile kviečiame visus vyresnio amžiaus žmones, mėgstančius dainuoti registruotis LNK televizijos puslapyje internete. Pažadu, kad  projekto dalyvių laukia nepamirštamas nuotykis, o žiūrovų – fenomenalus, emocijų kupinas šou“,- sako Gediminas Jaunius.

 

Registracija į „Lietuvos balsas“ septintąjį sezoną, „Lietuvos balsas. Vaikai“ antrąjį sezoną ir „Lietuvos balsas. Senjorai“ pirmąjį sezoną jau prasidėjo – registracijos anketą galima rasti svetainėje www.lnk.lt

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.