Televizijos projektuose išgarsėjęs Petras Daunys sėkmę bandys „Lietuvos Balse“: tikiu, kad šįkart galiu nugalėti

Televizijos projektuose išgarsėjęs Petras Daunys sėkmę bandys „Lietuvos Balse“: tikiu, kad šįkart galiu nugalėti

 

Palangoje jau nufilmavus akląsias perklausas ir susirinkusiems žiūrovams pirmiesiems išvydus savo sėkmę penktajame „Lietuvos balso“ sezone bandančius dalyvius, prodiuseriai žinomus vardus pamažu atskleidžia ir visiems balso gerbėjams. Vienas jų – jaunas, energingas, išvaizdus ir talentingas atlikėjas Petras Daunys, jau spėjęs išgarsėti muzikiniuose bei šokių televizijos projektuose ir prasiskynęs savo kelią populiarumo link.

 

„Džiugu, kad mane dar kažkas atsimena iš tų laikų, bet tai buvo taip seniai, kad aš jau net ir pats primiršęs,- prisiminęs pirmuosius žingsnius televizijoje juokiasi Petras, – Kaip bebūtų, tai buvo viena iš stotelių mano karjeroje. Tada dar buvau labai jaunas, daug ko nesupratau – dėl ko dalyvauju, ką noriu iš to pasiimti, apskritai šiandien dienai manau, kad nelabai suvokiau kodėl tada nusipelniau stovėti ant scenos.“

 

Atlikėjas atvirai pripažįsta, kad po pirmojo debiuto televizijoje daug kas pasikeitė – Petras pajuto poreikį tobulėti ir augti, kaip asmenybė ir atlikėjas, tad šiandieną, jau turi tvirtą požiūrį, ką ir su kokiu tikslu nori daryti: „Prabėgus keleriems metams suprantu dėl ko tai darau, ką noriu pasakyti savo kūryba ar atliekama muzika ir tai suteikia prasmę ir pilnatvę vienu metu. Manau klausytojas tą jaučia, o mano vienas svarbiausių uždavinių ant scenos nesimaivyti, neapsimetinėti, o būti tuo tikruoju, nuoširdžiu Petru.“

 

Apie didžiąsias muzikines svajones, atlikėjas linkęs nutylėti, nes jau ne kartą įsitikino, kad šios tuomet linkusios nebeišsipildyti, tačiau apie tas, kurios neišsipildyti jau nebegali, Petras noriai kalba garsiai: „Viena mano svajonių buvo mano „dievuko“, idealo ir autoriteto Michael Buble projektas, kurį jau rytoj kartu su mano geru bičiuliu ir fantastišku klavišo virtuozu Feliksu Zakrevskiu pristatysime Klaipėdos „Džiazpilyje“.

 

Aktyviai koncertuodamas ir tuo pačiu vesdamas laidas vienoje populiariausių radijo stočių Lietuvoje, atlikėjas sako, jog po pertraukos televizijoje, į penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną ateina tikrai ne tik dalyvauti ar pelnyti dar daugiau žinomumo, šįkart jis tvirtai žino, koks jo tikslas šiame projekte. „Daug kam smalsu kodėl vėl dalyvausiu tokio tipo konkurse, bet iškart visiems atkertu, kad dar niekada nedalyvavau tokio aukšto lygio projekte. Kita priežastis – mano paties požiūris. Anksčiau dalyvaudamas projektuose visuomet stengiausi konkuruoti su kitais dalyviais – kuris gražesnis, kuris geresnę dainą dainuos, kuris turi platesnį diapazoną, kuris techniškesnis ir t.t. Dabar noriu konkuruoti su pačiu savimi, nes ši konkurencija man atrodo pati sveikiausia ir turinti daugiausiai perspektyvos. Ir jei man pavyks kiekviename žingsnyje kaskart pranokti save, tikiu, kad šįkart galiu nugalėti“.

 

Ar Petrui Dauniui pavyko sužavėti projekto mokytojus per akląsias perklausas ir vien tik savo balsu prasiskinti kelią į vieno iš jų komandą, visi nekantraujantys galės sužinoti jau rugpjūčio 10 ir 11 dienomis Palangoje vyksiančiuose „nokautų“ filmavimuose, kuriuose tarpusavyje susirungs projekto mokytojų komandų išrinktieji. O tie, kurie nekantrauja Petrą Daunį išgirsti anksčiau, atlikėjas kviečia į jau rytoj vyksiantį savo debiutinį pasirodymą Klaipėdos Džiazpilyje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.