“Tech Top 2019” šou G&G Sindikatas pasirodymą kurs sausakimšame išmaniojo namo kambaryje

“Tech Top 2019” šou G&G Sindikatas pasirodymą kurs sausakimšame išmaniojo namo kambaryje

 

Šių metų „Tech Top 2019“ šou, lapkričio 12 dieną LNK televizijos žiūrovus kvies ne tik sužinoti, kas tapo metų technikos geriausiais, bet ir apsilankyti realaus dydžio, kelių aukštų ateities name, išdygsiančiame ant „Siemens“ arenos scenos. Namo kambariuose, išskirtinius šou kurs didžiausios scenos žvaigždės, tarp kurių – jau antrą kartą „Tech Top“ apdovanojimuose pasirodysiantis G&G Sindikatas.

 

„Mums patinka koncertuoti, patinka būt scenoje kartu, groti savo mėgstamiausią muziką. O jei dar tokiam renginy, kuris gali ir nori įgyvendinti įvairius įdomius techninius sumanymus, tai tik pirmyn“,- sugrįžimą į inovatyviausią metų šou komentuoja grupės vyrai.

 

G&G Sindikatas kaip ir praėjusį kartą, „Tech Top 2019” šou žada sukurti nepamirštamą reginį. Ir nors savo kūrinių, su kuriais bandys sugriauti išmaniojo namo kambarius, grupė dar neatskleidžia, tačiau patikina – žiūrovai liks be žado.

 

„Nesinori iš anksto visko atskleisti. Mes niekada neleidžiame sau surengti dviejų vienodų pasirodymų. Galiu užtikrinti, kad bus gerai, bus repo, bus garso, bus šviesų ir bus išmanių reikalų. Gal net kam nors iš mūsų pavyks kur nors teleportuotis. Juokauju, nors gal ir ne, pažiūrėsim“,- šypsosi grupės narys Kastytis Sarnickas –  Kastetas.

 

Tačiau šou režisuojantis Šarūnas Kirdeikis atskleidžia šiek tiek daugiau detalių:

 

„Šou rengsime viename iš namo kambarių, kuriame pradės rinktis įvairūs personažai. Apsirengę ta pačia spalva, kaip ir kambario sienos, jie choreografiškai judės į taktą, užimdami vis kitas pozicijas – ant sofos, pakibę ant sienos ar tupėdami po stalu. Žmonių kiekis taps absurdiškai, neįmanomai didelis, kambarys nuo grindų iki lubų užsipildys energingai judančiais, vienspalviais žmonėmis.“

 

Šių metų apdovanojimai kalbės apie ateities technologijas dabarties namuose, kurios kiekvienam žmogui gali suteikti tikrų super galių. G&G Sindikato grupės vyrai juokiasi, kad kol kas jų namai gan tolokai nuo „išmaniųjų“, o ir paprastos technologijos kartais atrodo itin sudėtingos.

 

„Kažkada juokiausi iš savęs, kad galiu sukonfigūruoti bevielio interneto stotelę, užkurti „web serverį”, bet kiekvieną kart kai susiduriu pavyzdžiui su skalbimo mašinos programomis, tai man tampa nemenku iššūkiu. Niekaip neįsimenu kam ir kokiam tikslui skirtas vienas ar kitas mygtukas. Kažkada turėjau robotą siurblį. Galėdavau valandų valandas žiūrėti kaip jis namuose pluša. Visa galvodavau, va vieną dieną būtent tokie padarai kaip robotas siurblys evoliucionuos ir kils į kovą su žmonija. Vėliau nežinau dėl ko, gal paspringęs lego detale, ar kokiu didesniu dulkių kamuoliu jis užgeso. Bandžiau savo jėgomis jį atgaivinti, bet kažkaip nepavyko. Tai vat tokio namų pagalbininko labiausia ilgiuosi, nes pačiam labai tingisi su šepečiu lyst po lovomis ir foteliais“,- paklaustas apie jų namuose esančias technologijų naujoves juokiasi Kastytis Sarnickas.

 

O kokiomis technikos naujovėmis nustebins „Tech Top 2019” ateities namo kambariai ir kokiomis detalėmis amą žada atimti G&G Sindikato kuriamas šou, išvysti bus galima lapkričio 12 dieną, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.