Tech Top 2019” apdovanojimuose –  vedėjo „čirškinimai“ ir išbandymai šou pasaulio žvaigždėms

Tech Top 2019” apdovanojimuose –  vedėjo „čirškinimai“ ir išbandymai šou pasaulio žvaigždėms

 

Jau šį šeštadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks jubiliejiniai penktieji „Tech Top 2019” apdovanojimai, kuriuose bus paskelbta ir apdovanota visuotinu žiūrovų balsavimu ir ekspertų komisijos išrinkta geriausia metų technika.

 

Šou organizatoriai kūrybos namai ELITAZ, „Siemens“ arenos scenoje projektuoja įspūdingą, realaus dydžio išmanųjį namą su spalvingais kambariais, kuriuose šou sukurs didžiausios muzikos žvaigždės.

 

Justinas Jarutis čia žada surengti vieną keisčiausių pasirodymų Lietuvos televizijos istorijoje – savo šou atlikėjas atliks kambaryje aukštyn kojomis.

 

Įspūdingą pasirodymą rengia ir G&G Sindikato vyrai. Jie šou metu bandys sugriauti sausakimšą ir neįtikėtinu kiekiu žmonių perpildytą išmaniojo namo kambarį.

 

Efektingus šou išmaniajame name žada sukurti ir Vaido Baumilos bei Justės duetas bei pop karalienė  Džordana Butkutė – ji ruošią įspūdingą, daugiau nei dešimt minučių truksiantį šou, kuriame visą areną panardins  į visišką  tamsą.

 

Netikėtais išmaniojo namo svečiais apdovanojimuose taps ir legendinis Vaigauskų duetas, kurie nuo pat apdovanojimų pradžios, atkakliai skinsis kelią iš žiūrovų vietų į didžiąją sceną, kurioje galiausiai sukurs nepamirštamą pasirodymą su „Rokados“ šokėjomis.

 

Išmaniajame name šį šeštadienį apsilankys ir daugiau žinomų žvaigždžių, kurias vakaro vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Rolandas Mackevičius žada patikrinti netikėtose ir ne visai patogiose situacijose.

 

„Šių metų apdovanojimų teikėjams paruošėme keletą smagių išbandymų, susijusių su jų teikiama nominacija. Čia gali tekti ne tik parodyti savo srities išmanymą, bet ir pakonkuruoti tarpusavyje užduotyse, kurias kol kas norime palikti siurprizui“,- intriguoja Indrė Kavaliauskaitė.

 

Šou metu, su netikėtomis ir smagiomis užduotimis susitvarkyti turės nominacijas teiksiantys Justinas Jarutis, Monique, Monika Marija, Naglis Bierancas, Monika Čereškaitė, Karolina Toleikytė, Darius Radzevičius, Karolina Meschino, Remigijus Daškevičius bei Aurelijus Rusteika.

 

Tuo tarpu Rolandas Mackevičius žiūrovams taip pat ruošia ne vieną staigmeną. Vakaro metu vedėjas ne tik žada parodyti savo muzikinius sugebėjimus, bet ir „pačirškinti“ susirinkusius arenoje.

 

„Roast – dabar itin populiarėjantis komedijos žanras, kurio metu itin kandžiais komentarais, tačiau humoro forma, įgeliama žinomiems žmonėms. Žinau, kad publikoje turėsime ne vieną ryškią asmenybę, kurią šou mietu esu pasiruošęs lengvai „pačirškinti““,- šypsosi šou metu gerą dozę juoko žadantis Rolandas Mackevičius.

 

Jubiliejiniai penktieji technikos apdovanojimai „Tech Top 2019” įvyks jau šį šeštadienį 19:30 Vilniaus „Siemens“ arenoje. LNK televizijos eteryje šiuos apdovanojimus žiūrovai išvysti galės lapkričio 12 dieną, 19:30 val.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.