„Tech Top 2018” apdovanojimuose – skandalingas „Radio Show“ išsišokimas

„Tech Top 2018” apdovanojimuose – skandalingas „Radio Show“ išsišokimas

 

Jau šiandien 19:30 LNK televizijos eterį pasieks nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2018“, kuriuose bus apdovanota geriausia metų technika ir sukurti įspūdingi technologiniai šou.

 

Naujausios technologinės inovacijos scenoje, įrenginiai, praturtinę šou ir nusipelnę didžiausių žiūrovų ovacijų bei muzikinės premjeros: Monika Marija pirmą kartą pristatys savo naujajį kūrinį su Leonu Somovu „Pabundu“, Vilniaus Energija pristatys naujausius darbus „Bepilotė mašina“ ir „Dronai“, o Monique scenoje pirmą kartą gyvai atliks dainą „Planai“. Nematyti atlikėjų įvaizdžiai, efektinga scenografija ir šokiruojantys pasirodymai – tai žada šių metų „Tech Top 2018” šou.

 

Tačiau šou metu, žiūrovus nustebins ne tik atlikėjų pasirodymai, bet ir technikos nugalėtojus paskelbę nominacijų teikėjai. Žinomi šou, verslo, sporto ir televizijos veidai apie technikos nominacijas kalbėjo, remdamiesi savo pačių patirtimi ir pamąstymais.

 

Agnė Jagelavičiūtė prieš paskelbdama geriausio metų telefono nugalėtoją, visiems paaiškins, kam iš tikrųjų skirtas šis įrenginys – žurnalo L‘officiel vyriausioji redaktorė bei mados, skonio ir gyvenimo būdo ekspertė surengs tiesioginį pokalbį su jai labai svarbiu žmogumi.

 

Tuo tarpu „Lietuvos technikos pasiekimo“ nominaciją teikęs Aurelijus Rusteika, žiūrovus priblokš savo naujausiu „išradimu“, skėčiu dronu, kuris, jam paskelbus nominaciją, tiesiog išskraidins Topo grupės įkūrėją iš scenos.

 

Tačiau vienu skandalingiausių vakaro nominacijos paskelbimu taps legendinio „Radio Show“ dueto Česlovo ir Broniaus kalba. Dar prieš lipdami į sceną, Algis Ramanauskas ir Rimas Šapauskas pripažino, kad po jų paruoštos kalbos, jų, galimai, į jokius apdovanojimus turėtų nebekviesti. Savo kalbą nominacijų paskelbimo soste prieštaringi vertinamas duetas pradės visus šokiravusiu bučiniu ir pareiškimu, kad jie susituokė. Tačiuo tai bus tik pradžia…

 

Duetas ne tik juokaus apie robotus, atliekančius socialinių tarnybų vaidmenį, bet ir tokius, kurie teiktų subtilesnes paslaugas. Kuo šis duetas nustebino žiūrovus ir kokias istorijas papasakojo kiti nominacijų skelbėjai – jau šį vakarą, inovatyviausiame metų šou per LNK „Tech Top 2018”.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.