Tech Top 2018 apdovanojimuose – nauja Monikos Marijos ir Leono Somovo premjera

Tech Top 2018 apdovanojimuose – nauja Monikos Marijos ir Leono Somovo premjera

 

Lapkričio 10 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks inovatyviausio šou metuose etiketę pelnę nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2018”. Inovatyvioje ir pirmą kartą Lietuvoje naudojamoje LED scenoje, futuristinius šou surengs Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius, Vilniaus Energija, Monique ir Monika Marija. Atlikėjai savo pasirodymuose panaudos dar niekuomet šalies scenose nenaudotas technologijas ir pristatys ne vieną iki šiol negirdėtą premjerą.

 

Įspūdingą futuristinį pasirodymą rengia ir naują premjerą žada „Lietuvos balso“ nugalėtoja bei naujojo projekto „Lietuvos balsas.Vaikai!” mokytoja Monika Marija. Naujoji premjera – pirmasis bendras jos ir muzikos prodiuserio Leono Somovo darbas.

 

„Pristatysiu pačią naujausią savo lietuvišką dainą. Nekantraudama laukiu šio momento, nes tai bus daina, kuri jau kuriant, visiškai pakeitė mano gyvenimą“,- intriguoja Monika Marija.

 

„Kiekvienas Tech Top pasirodymas turi temą ar reprezentuoja su technologijomis ir ateitimi susijusią idėją. Monikos Marijos pasirodymas nukels į futuristinio filmo sceną, kurioje kiekvienas gyvena tiesiogiai laidais prijungtas prie informacijos tinklo, iš kurio gauna visus reikalingus resursus. Monika taps mokslinėje fantastikoje dažnai sutinkamu, nuostabaus grožio, tačiau netikru roboto androido personažu, pasirodyme taip pat dalyvaus ir Baltic Ballet Group šokėjai“,- atlikėjos pasirodymo vaizdą piešia šou režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

 

„Manau, jog TechTop apdovanojimai – absoliučiai unikalus renginys. Jokioje kitoje scenoje nepamatysi taip preciziškai suderintų dviejų dalykų – muzikos ir ateities. Visai komandai tai didelis iššūkis, tačiau rezultatas visada būna stebinantis! Kiekvienam atlikėjui tai puiki galimybė savo pasirodymą padaryti modernų, įdomų, futuristišką. Mano įvaizdis bus kardinaliai kitoks nei žmonės pratę mane matyti! Džiaugiuosi, kad būtent per šį renginį galima taip lengvai laužyti standartus“,- entuziazmo dėl specialiai kuriamo šou ir naujos premjeros neslepia Monika Marija.

 

Kaip vadinsis naujoji Monikos Marijos ir Leono Somovo daina, atlikėja kol kas laiko paslaptyje ir kviečia šią premjerą išvysti gyvai, lapkričio 10 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje, įspūdingame ateities šou.

 

Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją gyvai stebėti atvyks technologijų srities lyderiai iš visos Europos bei technologijoms neabejingos šou pasaulio žvaigždės. O visų į šou bilietus įsigijusių žiūrovų, „Siemens“ arenos erdvėse lauks įspūdinga ir dar didesnė nei praėjusiais metais technologijų paroda, kurioje žiūrovai turės galimybę susipažinti su naujausiais išmaniaisiais įrenginiais ir kitomis dar nematytomis technologijos naujienomis.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.