„Tech Top 2017” šou kartu su Vytautu Rumšu ir Indre Kavaliauskaite renginį ves ir robotas humanoidas

„Tech Top 2017” šou kartu su Vytautu Rumšu ir Indre Kavaliauskaite renginį ves ir robotas humanoidas

Liko vos dvi savaitės iki trečiųjų nacionalinių technikos apdovanojimų „Tech Top 2017”, kuriuose bus apdovanota geriausia šių metų technika. Inovatyviausio renginio etiketę gavęs šou, kaip ir kiekvienais metais, savo žiūrovus nustebins unikaliais scenos žvaigždžių pasirodymais su nematytu technologiniu prieskoniu.

 

Specialiai šiam šou, įspūdingus pasirodymus jau ruošia Inga Valinskienė kartu su DJ Dave Nazza ir Vilniaus Bigbendu pristatysiantys išskirtinį numerį, kuriame scenos divos dainos nuskambės elektroninės muzikos stiliumi. Futūristinį, neoninėmis spalvomis šviečiantį pasirodymą rengia ir jaunosios kartos žvaigždė Monique, techologijų socialinį aspektą atskleis alernatyvios muzikos atlikėja Migloko, G&G Sindikatas maištaus prieš technologijas, valdančias žmogų, o specialiai sukurtas Lino Adomaičio šou nukels į technologijų ateitį.

 

Ruošiantis vienam brangiausių renginių metuose, šou organizatoriai, kūrybos namai Elitaz, skelbia ir dar vieną naujieną – šiais metais, kartu su vedėjais Vytautu Rumšu ir Indre Kavaliauskaite renginį ves ir humanoidas robotas Pepper.

 

„Automatika, robotika, dirbtinis intelektas, savaeigės mašinos ir taip toliau… Tai yra žodžiai, kuriuos laikui bėgant mes girdime vis dažniau ir dažniau visame pasaulyje, tuo tarpu ir Lietuvoje. Akivaizdu, kad pasaulis keičiasi ir ateitis po 15-20 metų tikriausiai atrodys kitaip negu šiandien – prabusite, o robotas Jums jau bus paruošęs pusryčius ir skaitys pagrindines naujienų antraštes, įskaitant dienos orų prognozes, bet ar tai tikrai tokia tolima ateitis? Po truputį mums tai tampa realybe. Ir štai pirmaujanti robotų kompanija Softbank Robotics sukūrė humanoidinį robotą vardu Pepper, kuris skirtas bendravimui su žmonėmis ir jų emocijų atpažinimui, reaguojant į žmogaus kalbą. Tai yra pirmasis pasaulyje masiškai pagamintas humanoidinis robotas“,- trečiąjį šou vedėją Pepper pristato „UAB Hansab“ pardavimų vadovas Marius Bankauskas.

 

Šiais metais, pirmą kartą Lietuvoje, Pepper‘is pasirodys Tech Top 2017 šou, kuriame talkins vedėjų porai Vytautui Rumšui ir Indrei Kavaliauskaitei. Charizmatiškasis V. Rumšas, technikos apdovanojimų vedėju tampantis antrus metus iš eilės,  paklaustas ar nebijo, jog netolimoje ateityje šio šou vedimą visiškai perims robotai tik juokiasi: „Aš manau, kad robotas ant scenos, tai tas pats, kas atidaryti savo išmaniojo įrenginio vidų, žiūrėti ir bandyti tame rasti įdomumą. Todėl manau, kad scena, būtent gyva scena, visuomet priklausys žmonėms. Todėl, kad joje vyksta daug spontaniškumo ir improvizacijos, kas visuomet padaro renginį arba labai vykusiu arba labai nevykusiu. Žinoma, mūsų atveju, viršų ims pirmasis variantas“.

 

Ir nors V. Rumšas įsitikinęs, kad scena priklauso tik žmonėms, humanoidas robotas spalio 28 d. žada nustebinti tiek puikiais vedėjo sugebėjimais, tiek nepralenkiamu humoro jausmu ir net gebėjimu flirtuoti. Kuo Pepperis ir visas „Tech Top 2017” šou dar nustebins žiūrovus pamatyti bus galima gyvai Vilniaus „Siemens“ arenoje arba tiesiogiai per TV3.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.