Talentų šou Airijoje žaibiškai išgarsėjusios Ivetos vokalo mokytoja Rosita Čivilytė: „Ji išskirtinių prigimtinių gabumų mergaitė“

Talentų šou Airijoje žaibiškai išgarsėjusios Ivetos vokalo mokytoja Rosita Čivilytė: „Ji išskirtinių prigimtinių gabumų mergaitė“

 

Šią savaitę internete išplito vaizdo įrašas ir lietuvaitės  sėkmės istorija viename ryškiausių projektų Airijoje – vos keturiolikos metų Iveta Tumasonytė savo atlikta daina pribloškė „Ireland’s Got Talent“ teisėjus, kurie iškart po pirmojo jos pasirodymo su daina „Never love again“ nusiuntė ją tiesiai į tiesiogines kovas.

Iš Vilniaus kilusi, bet jau daugelį metų su šeima Airijoje gyvenanti Iveta vokalo mokosi pas vieną profesionaliausių vokalo trenerių šalyje Rositą Čivilytę, kuri didžiulį mergaitės talentą pastebėjo dar prieš trejus metus.

„Ivetą pas mane prieš trejetą metų atvedė jos mama Jelena, susirūpinusi vokalo pedagogų trūkumu Airijoje. Kai ji padainavo, supratau, kad tai išskirtinių prigimtinių gabumų mergaitė, kuri užsimerkia ir susilieja su muzika dainuodama… Gal tada jai dar trūko gaidų aukštame registre, gal nedrąsiai transliavo savo emocijas, bet prigimtis šaukte šaukė – aš noriu, aš viska padarysiu! Pamaniau – ir vėl man nusišypsojo sėkmė. Dirbti su tokia mokine – vienas malonumas“,- apie Ivetą atsiliepia jos mokytoja Rosita Čivilytė.

Vokalo trenerė pasakoja, jog vos sužinojusi apie Ivetos norą dalyvauta projekte Airijoje, neabejojo, jog mergaitės talentą teisėjai taip išgirs. Rosita pasakoja, jog pasirodymui, išgarsinusiam Ivetą, jos ruošėsi ne vieną mėnesį.

„Gan ilgai ruošėmės pirmam pasirodymui. Nekantravom dėl rezultato. Kai gavau Ivetos mamos Jelenos žinutes su šauktukais ir šypsenom, jog ją nusiuntė tiesiai į finalines kovas, nesupratau pirmą minutę ar tikrai skaitau tai, ką skaitau“,- emocijomis dalinasi Rosita Čivilyte.

Nors Iveta gyvena Airijoje, Rosita sako, jog tai siekti didelių tikslų kartu ir mokytis vokalo technikų netrukdo. Rosita su Iveta pasirodymams ruošiasi ir vokalą tobulina technologijų pakalba.

„Iveta ne dažnai aplanko Lietuvą. Todėl jos mama pasiūlė darbą „Skype“ programa. Kadangi neturėjau tokios patirties, pradžioje vyko atmetimo reakcija – juk privalau matyti jos akis, reakcijas, jausti kvėpavimą, kūno darbą, be to ir darbo su mokiniais netrūko. Po kelių apsilankymų pamokose Vilniuje nusprendėme pabandyti bendrauti ir dainuoti šiuolaikiniu technologijų dėka“,- pasakoja Rosita Čivilytė, patikindama, jog  toks metodas tikrai pasiteisino, o pamokos per atstumą atnešė didžiulį rezultatą.

Iškart po sėkmingo starto „Ireland‘s Got Talent“ projekte, Rosita Čivilytė jau ruošia Ivetą naujam pasirodymui ir tiki, jog merginos balsas ir daina, kurią ji atliks didžioje scenoje Airijoje nukels ją į super finalą.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.