Tadas Juodsnukis: „Vyrai, kurie smurtauja – menkystos“

Tadas Juodsnukis: „Vyrai, kurie smurtauja – menkystos“

Kurį laiką iš akiračio dingęs profesionalus vokalistas Tadas Juodsnukis, šiais metais su nauju įkvėpimu grįžta į didžiąją Lietuvos sceną. Atlikėjas, visiems puikiai pažįstamas iš tokių lietuviškų miuziklų ir roko operų, kaip „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, bei „Paryžiaus katedra“, šiemet pasiryžęs didžiausią dėmesį skirti koncertinei veiklai, naujoms dainoms, o puikius aktorinius sugebėjimus parodyti ne tik gastrolėse su miuziklais, bet ir televizijos eteryje.

„Tiesa, jog kurį laiką buvau mažumėlę dingęs iš televizijos. Galbūt norėjau apmąstyti ar man patinka būti eteryje, ar man to reikia ar ne. Bet galiausiai supratau, kad laikas grįžti, jog pasiilgau televizijos, pačio proceso, buvimo tarp daugybės puikių asmenybių, daug juoko ir darbo, kuris man teikia didžiulį malonumą“. Teatrališką ir puikius vokalinius sugebėjimus turintį atlikėją šį sezoną bus galima pamatyti ir populiariame projekte „Muzikinė kaukė“, kuriame, kaip sako pats Tadas, pagaliau turės galimybę atskleisti ir kitą savo pusę: „ Šis projektas man bus tikras išbandymas, pagaliau galėsiu parodyti, jog nesu tik lyrinis ir dramatiškas berniukas, bet turiu ir pašėlusią pusę“.

Nors pasiruošimas televizijos projektui ir koncertų grafikas šį rugsėjį išties įtemptas, atlikėjas nesibodi prisijungti prie kilnių socialinių iniciatyvų – jau šiandien, pirmuoju šiais metais pasirodymu televizijos eteryje Tadui taps  paramos koncertas „Pasaulis priklauso vaikams“. „Džiaugiuosi, jog galėsiu prisidėti prie šios iniciatyvos, šis koncertas man išties labai svarbus. Galbūt esu naivus, bet tikiu gėriu ir jis mane veda į priekį. Viliuosi, jog duetu su Paula paskatinsime prie gerumo prisidėti kitus ir aukoti tam, kad išspręstume tragiško likimo herojų problemas“.

Visi koncerte dalyvausiantys vaikai su populiariomis muzikos žvaigždėmis, savo atliekamomis dainomis kovos už SOS vaikų kaimų globotinių teises bei svajones ir pristatys aštuonias sukrečiančias ir įkvepiančias istorijas. Istorija, kurios ambasadoriais tapo Tadas ir Paula palies išties skaudžią temą – jie kovos už Šiaulių priemiestyje gyvenančias smurto aukas: fizinį smurtą nuo buvusio sugyventinio patyrusią mamą  bei jos psichologiškai išsekusius ir dėl to dažnai sergančius keturis sūnus. „Istorija, kurią atstovausime sukrečia ir man sunku patikėti, kad taip būna. Nenorėčiau daugiau komentuoti, tik tikiuosi, kad rasime būdą su tuo kovoti, o koncerto metu padėsime tiems, kuriems to labiausiai reikia. O vyrai, kurie naudoja smurtą savo šeimose – menkystos ir man jų tiesiog gaila“.

Šeštadienio koncertas „Pasaulis priklauso vaikams“ taps simboliška Tado Juodsnukio naujo muzikinio ir televizinio kelio pradžia, įpasminta kilniu tikslu padėti tiems, kam pagalbos reikia labiausiai. Visgi būsimi dainininko planai dideli, juolab, kad Tadas į didžiąją sceną sugrįžta su stipriu kūrybos namų ELITAZ užnugariu: „Džiaugiuosi, kad pagaliau nesu vienas ir turiu visą savo komandą, su kuria tikiuosi daug nuveikti muzikoje, atrasti savo stilių ir išleisti puikių dainų. Džiaugiuosi tuo, jog pagaliau teisingu keliu pradėjau skrieti per gyvenimą“.

 

Prie kilnaus projekto prisijungs ir už vaikų svajonių išpildymą dainomis kovos būrys populiariausių muzikos žvaigždžių: Aleksandras Ivanauskas – Fara, Stano, Kotryna Juodzevičiūtė, Laisva, Neringa Šiaudeikytė, Agnė Juškėnaitė, bei grupė Pikaso. Šarmo ir gerų emocijų koncertui suteiks ir simboline tapsianti komisija: Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis bei Livija Gradauskienė. Komisijos kėdes užimsiantys žinomi televizijos veidai palaikys koncerto istorijų herojus, skatins žiūrovų paramą jų problemoms spręsti bei skirs papildomas nominacijas už herojų ambasadoriais tapsiančių jaunųjų talentų pasirodymus.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.