Tadas Juodsnukis pristato akustinę „Tu man“ versiją: pavydžiu porai iš klipo jų meilės istorijos

Tadas Juodsnukis pristato akustinę „Tu man“ versiją: pavydžiu porai iš klipo jų meilės istorijos

Atlikėjas, renkantis pilnas sales klausytojų, kūrėjas, kurio dainos skamba ne tik radijo stotyse ar didžiosiose Lietuvos scenose, bet ir tampa televizijos serialo pagrindinėmis dainomis, naujos laidos vedėjas, įrodęs, kad dainavimas nėra vienintelis jo talentas, miuziklų žvaigždė, suvaidinusi bene visuose Lietuvos miuzikluose – visą tai Tado Juodsnukio kasdienybė, kuri, pasak atlikėjo, turi ir savo kainą.

 

„Džiaugiuosi, kad dabar esu ten kur esu, kad taip susiklostė mano muzikinis kelias. Prireikė ne vienos ir ne šimto bemiegių naktų, kad tai pasiekčiau. Atlikėjo kelias nėra lengvas, kaip gali atrodyti daugumai klausytojų. Reikalingas didžiulis įdirbis, talentas bei laikas, kad surastum savo klausytojus ir taptum tuo, kuriam ploja tūkstančiai. Aš dėkingas savo kausytojams, kad jie mane palaiko, kad negaili gerų žodžių ir įvertinimo – tai man neapsakomai daug reiškia,- apie savo kelią pasakoja Tadas Juodsnukis. Tačiau atlikėjas atviras – dėl noro pasiekti aukštumų muzikoje, aukoti tenka kitus dalykus: „Dainos, televiziniai koncertai, asmeniniai koncertai, nauja TV laida, miuziklas „Meilutė“ ir dar du nauji miuziklai, kuriems pradėsiu ruoštis jau netrukus – tai užima siaubingai daug laiko. Ne paslaptis, jog šito laiko kaina visuomet yra tavo asmeninis gyvenimas, laikas sau, pramogoms, susitikimams su draugais, šeima. Kai viskas vyksta tokiais tempais, labiausiai gaila laiko, kurio man pritrūksta kūrybai. Noriu kurti, tai mano didžiausia aistra, manau, kad tai ir yra gyvenimo prasmė – kažką po savęs palikti. Tikiu, kad net ir su tiek mažai valandų paroje ir tokiu kiekiu veiklų, šiai aistrai sugebėsiu rasti laiko ir jau visai greitai mano klausytojus galės pasiekti naujas albumas. O prieš jį, savo eilės, dar šiais metais, laukia nauja mano autorinė daina“.

 

O kol kas, Tadas Juodsnukis pristato naują dainos „Tu man“ versiją, sakydamas jog šios naujos, akustinės versijos, iš jo reikalavo pati daina ir ją pamilę klausytojai. „Ši daina tapo televizijos serialo „Pamilti vėl“ daina, jos žodžius jau žino visa Lietuva. Ją pamilo mano klausytojai, be abejo, ji labai svarbi ir man. Dažnai atlieku šią dainą koncertuose su gyva grupe ir ši daina gyvai, kartu su gitaristu Pranu Kentra, skamba visiškai kitaip, užplūsta žymiai šiltesnės ir jausmingesnės emocijos. Pagalvojau, kad tokia dainos versija, žmonėms galiu pasakyti daug daugiau ir prie jų širdžių prisiliesti labiau“.

 

Kartu su nauja dainos versija, pasirodė ir klipas, kuriame vaizduojama dviejų žmonių meilės istorija. Paklausus, kas yra šie žmonės ir kodėl būtent jie tapo šios dainos herojais, iliustruojančiais begalinę meilę, Tadas nuoširdžiai šypsosi ir pripažįsta, jog tai – jo tobulos meilės idealas. „Tai yra geri mano bičiuliai ir jų, atrodytų tipiška meilės istorija, iš tikrųjų yra visai netipiška. Susipažinimas, vieno jų grįžimas dėl meilės į Lietuvą vos po vieno susitikimo, pasipiršimas vos po mėnesio, bendras augintinis po pusmečio, vestuvės vos po metų ir netrukus iš meilės gimęs vaikas. Viskas per neįtikėtinai trumpą laiką, bet taip tikra, kad nereikėjo jokio laiko, jog neabejotum –  tai tavo žmogus. Baltai pavydžiu tokios meilės istorijos, turbūt todėl norėjau juos matyti šioje dainoje. Jie iliustruoja visas įmanomas meilės formas ir tai, ko norėčiau pats.“,- su nostalgija pasakojo Tadas Juodsnukis.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.