Tadas Juodsnukis atvirai: gal ir nuskambės keistai, bet man patinka kentėti

Tadas Juodsnukis atvirai: gal ir nuskambės keistai, bet man patinka kentėti

Jau kovo 8-ąją, išskirtinai tik moterims, trys scenos numylėtiniai Tadas Juodsnukis, Vaidas Baumila ir Sasha Song susijungs tam, kad skirtų nepamirštamą meilės, emocijų ir jausmų kupiną koncertą „Trise moterims neskaitant orkestro“. Natūralu, kad scenoje šie trys artistiški atlikėjai atiduoda visą save, jų dainos kupinos aistros, meilės ir romantikos, tačiau ar tokie patys jie yra ir asmeniniame gyvenime žino tikrai ne daugelis…

 

„Aš tikrai labai nemėgstu kalbėti apie save, o ypač tai, kas yra asmeniška“,- šypsosi Tadas Juodsnukis, kiekvieną kartą jo paklausus apie santykius ar asmeninį gyvenimą. Atlikėjas, kuris paprastai linkęs savo asmeninius jausmus laikyti giliai užrakintus nuo publikos akių, šį kartą buvo atviresnis: „Esu labai emocingas ir impulsyvus ir nors daug kas sako negerai, negražu, bet man visada geriau tikras žmogus, nei tas, kuris yra su kauke“.

 

Didžiausia T. Juodsnukio keistenybė – staigmenų baimė!

 

Paklaustas ar gyvenime jis toks pat romantiškas, kaip ir scenoje atlikėjas išduoda vieną iš savo keistenybių… „Kas liečia dovanas ir staigmenas, prisipažinsiu, man tai yra pats nejaukiausias ir nepatogiausias dalykas iš visų. Bijau ir dovanų ir staigmenų, nejauku jas gauti, nelabai žinau, kaip reaguoti. Tikrai visuomet noriu nustebinti ir pats, bet išties ne visada pavyksta. Aš pažadu – pasitaisysiu! Pagal mane romantika turi būti su saiku, ne per saldi. Žinau, kad mano gyvenime jos galėtų būti ir daugiau, ne visada viskam atsiranda laiko. Bet aš laukiu pavasario – tada taisysiu situaciją ir viskas iškart bus žymiai geriau. Jūra, kopos, meilė ir truputis vyno! O kas gali būti romantiškiau?”, – juokiasi žinomas atlikėjas.

 

Geriausios dainos gimė sunkiausiu laikotarpiu

 

Praeiti ir šie metai kūrybine prasme atlikėjui buvo be galo dėkingi: „Jaučiau įkvėpimą kurti ir per praeitus metus parašiau ne mažai kūrinių. Dabar visi jie laukia savo laiko, kuomet išgirsti juos galės visi“. Paklaustas, kas įkvėpė jo kūrybinį laikotarpį, T. Juodsnukis labai nedrąsiai, bet visgi atskleidžia, kad jo įkvėpimas…liudesys!

 

„Skausmas yra vienas aštriausių, gal net stipriausių jausmų, nes viskas baigiasi būtent juo. Dėl to dažniausiai, tai kas gražiausia gimsta kančioje. Gal ir nuskambės keistai, bet man patinka kentėti, mėgstu liūdesį, juk menas ir visa muzika labai stipriai būtent ant šio jausmo ir laikosi…“

 

Vasario 14-ąją praleis ne su savo moterimi…

 

Artėjant Valentino dienai, Tadas Juodsnukis atskleidžia, jog šį kartą šią šventę teks švęsti scenoje: „Vasario 14-ąją, kartu su Girmante Vaitkute, Klaipėdoje turėsime romantiškiausią koncertą. Tą vakarą žmonėms dovanosime tas pačias emocijas, kurias jaučiame dainuodami. Klausytojai išgirs išskirtinę programą, dar niekur negirdėtas mūsų dainų aranžuotes, gražiausias dainas iš miuziklų, o taip pat ir mano pačią liūdniausią ir be galo man daug reiškiančią dainą. Ji man ypatinga, sukelia daug jausmų, dėl to truputį jaudinuos. Valentino dieną tikiu, kad ateis labai daug įsimylėjelių, o tiems, kas dar neįsimylėję, pažadu, kad po šito koncerto viskas bus žymiai geriau!”.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.