Su didžiausiomis muzikos legendomis grojęs „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Irmantas apie 43 metų santuoką: „pas žmoną grįžtu kaip pas meilužę“

Su didžiausiomis muzikos legendomis grojęs „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvis Irmantas apie 43 metų santuoką: „pas žmoną grįžtu kaip pas meilužę“

 

Sėkmingai startavęs „Lietuvos balsas. Senjorai“ projektas, jau pirmąją laidą visai šaliai įrodė, kokia spalvingi gali būti Lietuvoje gyvenantys senjorai. Didžiules gyvenimiškas patirtis sukaupę projekto dalyviai, televizijos žiūrovams drąsiai pasakoja apie pašėlusį savo gyvenimą ir kelią muzikoje.

 

Kaip pats sako iš tikrosios Dzūkijos sostinės Varėnos kilęs bosistas Irmantas Čepaitis dalinasi koncertų ir vakarėlių pilno gyvenimo detalėmis. Visą gyvenimą grojęs ir kitus groti mokęs Irmantas, save vadina užkietėjusiu rokeriu, niekuomet negalėjusiu dirbti paprasto darbo.

 

„Niekada nesu dirbęs nuo aštuonių iki penkių, nes man tai reikštų kapą. Grojau ir su Kastyčiu Kerbedžiu ir su Gyčiu Paškevičiumi, taip pat buvau ne vienos rokerių grupės bosistas. Niekada neįsivaizdavau kitokio gyvenimo ir jo net negalėčiau gyventi“,- pasakoja didžiulėmis tatuiruotėmis kūną papuošęs šeštą dešimtį jau perkopęs senjoras.

 

Gastrolės, koncertai, lūžtančios kėdės ir iš proto einančios gerbėjos – toks buvo Irmanto muzikinis gyvenimas. Paklaustas apie rokerišką muzikanto kasdienybę, Irmantas šypsosi – jo gyvenime būta ir neįtikėtinų istorijų, į kurias ne kartą yra įsivėlęs dėl pakvaišusių gerbėjų.

 

„Kartą turėjome koncertą ne Lietuvoje. Jam pasibaigus, viena gerbėja prikalbino vietinius muzikantus, kad mane pasikviestų pas save į svečius. Muzikantai padrąsino nebijoti ir važiuoti. O ji pasirodo kolekcionuoja dainuojančius bosistus. Kai užėjau pas ją į namus ir pamačiau kiek prikabinta plakatų ir kiek prieš mane čia buvo dainuojančių bosistų, tai aš apakau: Nazareth, „The Purple“, Glover‘is – net ir jis pas ją buvęs. Išgėrėm konjako su arbata, o pasirodo visą tą laiką jos vyras buvo kitame kambaryje ir net neiškišo nosies…“,- neįtikėtinas gastrolių istorijas prisimena dalyvis.

 

Tačiau nepaisant savo pašėlusios jaunystės ir nesibaigiančių koncertų bei vakarėlių,  širdį atvėręs bosistas atskleidė savo tobulos santuokos receptą. Pats Irmantas su savo žmona gyvena jau keturiasdešimt trečius metus ir skirtis, kaip pats sako, tikrai nežada.

 

„Visiems tai skamba neįtikėtinai, bet mes kartu jau keturis dešimtmečius. O mano ilgos santuokos receptas labai paprastas. Kadangi daug gastrolių ir daug važinėjimų, kai išvažiuoji mėnesiui, tuomet grįžti pas žmoną praktiškai jau kaip pas meilužę“,- šypsosi Irmantas.

 

Šį sekmadienį, rokeris Irmantas į sceną žengs drąsiai ir pasiruošęs nušluoti visą areną. Griausmingas Irmanto pasirodymas ir kitos neįtikėtinos Lietuvos senjorų istorijos – jau šį vakarą, 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.