Stilistė Milda Metlovaitė apie įspūdingiausią kurtą kostiumą: „Dirbau su visokiomis techninėmis šiukšlėmis“

 Stilistė Milda Metlovaitė apie įspūdingiausią kurtą kostiumą: „Dirbau su visokiomis techninėmis šiukšlėmis“

Jau lapkričio 10 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks ketvirtieji nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2018”, kuriuose ryškiausi šou pasaulio veidai apdovanojimus išdalins geriausiai metų technikai. Inovatyviausio metų šou etiketę gavęs renginys ir šiemet žada nustebinti ne tik efektinga technologijų paroda, įspūdingais atlikėjų pasirodymais, ryškiausiai pramogų pasaulio veidais bei techniškiausiais pasirodymų sprendimais, bet ir specialiai tik šiam šou kurtais efektingais žvaigždžių kostiumais.

 

Ne vienerius metus šou įvaizdį kurianti viena žymiausių ir ryškiausių šalies stilisčių Milda Metlovaitė pripažįsta, jog „Tech Top 2018” apdovanojimai –  vienas daugiausiai iššūkių ir fantazijos reikalaujančių projektų.

 

„Tai tikrai nėra eiliniai apdovanojimai, tai yra Tech Top, todėl kiekvienas pasirodymas yra su tam tikra technikos širdimi, su nematytais, neįsivaizduojamais, sunkiai pasiekiamais dalykais. Kiekvieno atlikėjo drabužis kuriamas bendradarbiaujant su skirtingais lietuvių dizaineriais“,-  šou stiliaus detales atskleidžia Milda Metlovaitė.

 

Stilistė išduoda, jog šiam šou ji atiduoda visą širdį ir leidžia atsiskleisti įvairiausioms fantazijoms, kurių nebūtų galimybės įgyvendinti jokioje kitoje scenoje. Būtent dėl to, „Tech Top 2018” apdovanojimų įvaizdiniame klipe esančios „merginos iš ateities“ kostiumą, Milda kūrė pati savo rankomis. 

 

„Labai seniai dariau kažką TOKIO. Pačiai buvo labai įdomu, aš tiesiog gyvenau ta idėja. Projektuose yra daug darbų, kuriuos tu tiesiog perduodi siuvėjoms ar asistentams, bet visas procesas, visa šio kostiumo kūryba buvo labai įtraukianti, todėl nusprendžiau, kad šitą kostiumą sukurti galiu pati“,- apie vieną įspūdingiausių savo sukurtų kostiumų „Tech Top“ sako Milda Metlovaitė.

 

Stilistė išduoda, jog sukurti šiam kostiumui prireikė ne vienos bemiegės nakties, o pati kūryba reikalavo ne tik kruopštumo, bet ir ypatingo atsargumo.

 

„Dirbau su visokiom techninėm šiukšlėm: laidais, mikroschemomis, telefono laidais, klaviatūromis ir panašiai. Iš pradžių bandžiau dirbti su pirštinėmis, nes mačiau, kad ten baisu, bet kadangi kostiumas reikalavo skrupulingo darbo, teko dirbti plikomis rankomis“,- kūrybos proceso detalėmis dalinasi Milda.

 

Stilistė pusę lūpų prasitaria ir apie apdovanojimuose pasirodysiančių žvaigždžių kostiumus ir žada, jog iki šiol nieko panašaus nebuvo sukurta.

 

„Monikos Marijos pasirodymui specialią lengvai plazdančią, kūną apnuoginančią suknelę gamina lietuvių kūrėjai „La Sun“. Atlikėjos pasirodyme susijungs du, atrodo nesuderinami, dalykai – drugelių trapumas ir futurizmas. Pati Monika Marija turės specialiai prie jos kūno prijungtus ir ją „valdysiančius“ laidus“,- apie tai, kaip atrodys Monika Marija, pirmą kartą atlikdama naujojo kūrinio su Leonu Somovu premjera, pasakoja stilistė.

 

Mida nustebina ir daugiau detalių iš būsimų pasirodymų – Mantui Jankavičiui dėl savo šou teks netekti plaukų – jis bus paverstas į gyvą manekeną. O štai Monique pasirodymo kostiumas net ne siuvamas, o specialiai lydomas iš latekso bendradarbiaujant su prekės ženklu „Smooth Confess“.

 

Kaip atlikėjai atrodys šou metu ir kokios stilistės fantazijos, bendradarbiaujant su garsiausiais dizaineriais pavirs į realybę, išvysti gyvai galima jau lapkričio 10 dieną, Vilniaus  „Siemens” arenoje. Kartu su įspūdingu šou, jį gyvai stebėsiantys žiūrovai turės galimybę dalyvauti ir arenoje įrengtoje inovacijų parodoje, kurie bus nustebinti netikėčiausiais technikoss eksponatais, atkeliavusiais iš viso pasaulio.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.