„Šokio Revoliucijos“ scenoje – projekto meistrių euforija dėl pusnuogių akrobatų

„Šokio Revoliucijos“ scenoje – projekto meistrių euforija dėl pusnuogių akrobatų

 

Šį sekmadienį „Šokio Revoliucijos“ projekte aistrų ir emocijų tikrai netruks.  Scenoje meilės ir nesuvaidintos aistros kupinus pasirodymus sukurs ne viena profesionalų pora, kuri kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tačiau meistrai bus sujaudinti ne tik nuoširdžių meilės istorijų, bet ir audringų pasirodymų scenoje.

 

Viena tokių sukurs vaikinų kolektyvas iš Jonavos ir Telšių. Raumeningieji „Acro Bro‘s“ šokėjai projekto scenoje Lietuvai pristatys „tricking“ šokio stilių, kurio pagrindas – įspūdingi akrobatiniai triukai.

 

„Esame iš Jonavos ir mus subūrė bendras noras skraidyti. Mūsų šokio stilius – tai akrobatika, sujungta kartu su kovos menais. Viskas, kas ore, ir viskas, kas ant žemės. „Tricking‘as“ yra daugiau nei šokis – tai šokis ore“,- taip savo šokio stilių pristato Acro Bro‘s vaikinai.

 

Projekto choreografė, Baltijos Baleto teatro įkūrėja ir vadovė Marija Simona Šimulynaitė pripažįsta – „Acro Bros“ įkalbėti savo talentą parodyti televizijoje nebuvo lengva.

 

„Vieninteliai projekto akrobatai, trikeriai, su kuriais susipažinau dirbdama su „Zero Live show“, ten idėja buvo padaryti sintezę su baleto šokėjais ir vyrais atliekančiais įspūdingus triukus. Šokio revoliucijos projektui kalbinau vyrus nebijoti dalyvauti kaip vienetui, drąsiai ir efektingai. Vaikinai daug blaškėsi, kilo problemos, kliūtys dėl darbų, vasaros kelionių, skirtingų Lietuvos miestų, kuriuose jie gyvena. Ne vieną kartą vyrai jau buvo beatsisakę dalyvauti, tačiau intensyviai juos drąsinau ir galiausiai idėja realizavosi. Mano tikslas buvo kad Lietuvos televizijos auditorija pamatytų kuo spalvingesnį šokio meną, pradedant nuo baleto, baigiant akrobatika“,- pasakoja projekto choreografė Marija Simona Šimulynaitė.

 

„Kartu augom, visi keturi esam panašių metų, visai nauja karta ir varom daug geriau nei tie senukai. Jau dešimt metam praktikuojame šį sportą, turime stiprią bendruomenę „trickerių“ tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje. Vien dėl to, kad esam su treningais su „paloskėm“, nereiškia, kad esam „marozai“. Toks yra šitas sportas – su džinsais juk nepašoksi, su treningiukais kojytes patogiau iškelt“,- juokauja įspūdingus triukus scenoje mokantys padaryti grupės vaikinai.

 

„Acro Bro‘s“ atvirai pripažįsta –  jų šokio stilius puikiai padeda norint susipažinti su naujomis panelėmis. Vaikinams užtenka atlikti keletą triukų, kad nauja simpatija iškart susižavėtų.

 

„Klubuose, jei einam šokti, tai paimi, padarai kokį salto, tada jau imi merginą už parankės, ji jau klausia, kaip tu čia taip moki, tu dar pasakai, kad esi „tricking‘o“ treneris, tai jau merginos iškart kitaip žiūri“,- merginų užkalbinimo paslaptis atskleidžia projekto dalyviai.

 

Kad jų šokio stilius tikrai veikia moteris, išvysti bus galima ir šio sekmadienio laidoje. Savo pasirodymo metu „Acro bro‘s“ merginų kraują nusprendė įkaitinti nusimesdami viršutinius rūbus ir scenoje šokdami pusnuogiai. Pamačiusios dalyvių treniruotus kūnus ir neįtikėtinus jų atliekamus triukus scenoje, meistrės Iveta Lukošiūtė ir Airida Gudaitė iškart pakilo nuo kėdžių ir visiškai pametė galvas.

 

„Kas čia pas jus? Hormonai? Aš žinau, kodėl jos taip susižavėjusios. Pamatė pusnuogius vyrus ir nieko joms daugiau nereikia“,- Airidos ir Ivetos reakcijomis stebėjosi Naglis Bierancas, kuris vaikinų pasirodyme įžvelgė daugiau sporto, nei sustatytos choreografijos.

 

Ar pavyks projekto meistrėms įtikti Naglį su Laurynu, kad įspūdingi vaikinų triukai ir akrobatiniai sugebėjimai verti kito etapo – pamatysite jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.