„Šokio Revoliucijos“ scenoje – neįtikėtinų sugebėjimų 42 medalius turinti meninės gimnastikos čempionė

„Šokio Revoliucijos“ scenoje – neįtikėtinų sugebėjimų 42 medalius turinti meninės gimnastikos čempionė

 

Jau šį vakarą „Šokio Revoliucijoje“ – paskutinė atrankų etapo laida. Pagaliau paaiškės visi projekto dalyviai, kurie jau kitą sekmadienį vienas prieš kitą stos į kovą brangiausioje televizijos istorijoje šokio scenoje ir savo pasirodymais privalės įrodyti, jog yra vertesni nugalėtojo vardo.

 

Vietų kitame etape – vos kelios, tačiau eilės parodyti, ką šokio scenoje sugeba jų kūnas, laukia ne vienas šokio profesionalas. Vieną įspūdingiausių vakaro pasirodymų ruošia ir vos dvylikos metų Ema Mucharskytė. Įspūdingos išvaizdos mergaitė projekte pribloškė visą kūrybinę komandą – būdama tokio jauno amžiaus, ji jau spėjo tapti daugkartine meninės gimnastikos čempione ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

„Pagrindinis mano sportas yra meninė gimnastika, tačiau be to, dar šoku ir baletą. Aukščiausio lygio meninei gimnastikai yra reikalingas ir baletas ir kiti šokiai – ten reikia visko: turi būti ištreniruotas ir techniškai tikslius judesius atliekantis kūnas, elegancija ir charakteristika“,- pasakoja Ema, kuri savo pasirodyme sieks įrodyti, jog vyresnio amžiaus šokėjai nebūtinai yra geresni šokėjai.

 

Emos artimiausias rimtas tikslas – jaunių olimpinės žaidynės Afrikoje Dakare, dar vėliau – didžiosios olimpinės žaidynės. Jau dabar Emos kolekcijoje – neįtikėtinas skaičius pergalių: ji turi surinkusi net 42 medalius, iš kurių daugiau nei pusė – aukso. Neeiliniai šios dalyvės sugebėjimai scenoje pribloškė ir projekto choreografus.

 

 „Su Ema prieš keletą metų susipažinau dar dirbdama choreografe Vilniaus gimnastikos akademijoje Vilniuje. Iš karto atkreipiau dėmesį į jos išskirtinį talentą, gabumus ne tik fizinius, bet ir intelekto. Ema turi puikias kūno linijas, regis specialiai Dievo duotas, kad būtų tobula ir matoma ant scenos.  Emos artistiškumas ir išskirtinumas žavėjo visus projekto dalyvius atrankų. Buvau žiauriai nustebinta, kai stačiau jai šokį –  ji šokio choreografiją atsiminė praktiškai vos per pusvalandį, kas nebūdinga net suaugusiems šokėjams ir dažniausiai trunka bent keletą valandų. Geneali atlikėja, kurios amžius neatitinka jos mentaliteto“,- apie dalyvę sako Baltijos Baleto teatro įkūrėja ir projekto choreografė Marija Simona Šimulynaitė.

 

Emos pasirodymo metu, projekto meistrai griebėsi už galvų – niekas negalėjo patikėti dalyvės kūno galimybėmis. Su kiekvienu Emos judesiu, Naglis Bierancas tiesiog prarasdavo amą.

 

„Neįmanoma prikibti prie tavo duomenų – visiškai tobula. Kaip mes sakome, tavo kojos iki pažastų, kai tu jas iškeli, atrodo, kad scenoje stovi dviejų metrų žmogus. Tai kažkas nerealaus“,- po Emos pasirodymo laidoje kalbės Naglis.

 

Tačiau ar su juo sutiks ir kiti projekto Meistrai ir ar Emos lankstumo bei tobulai atliktų judesių scenoje pakaks, kad patektų į kitą etapą – pamatyti bus galima jau šio vakaro laidoje 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.