„Šokio Revoliucijos“ scenoje – indas Avikk: „Indijoje šokėjui aukščiausia yra Bolivudas, bet aš norėjau dar daugiau“

„Šokio Revoliucijos“ scenoje – indas Avikk: „Indijoje šokėjui aukščiausia yra Bolivudas, bet aš norėjau dar daugiau“

 

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje revoliucijos vardo vertus pasirodymus kurs naujas profesionalių šokėjų desantas. Lietuva – pirmoji šalis Europoje, kurioje transliuojamas Kanadoje sukurtas „Šokio Revoliucijos“ formatas, todėl projektas pritraukė šokėjus ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių.

 

Sekmadienį projekto scenoje pasirodys išskirtinis šokėjas – iš Indijos į Latviją gyventi atvykęs Avikk. Gimęs Indijoje, bet dabar įsikūręs Europoje, „Avikk“ profesionaliame šokių ir šou pasaulyje dirba jau daugiau nei 10 metų ir yra režisavęs, statęs choreografiją, teisėjavęs bei pasirodęs pats daugybėje televizijos laidų, koncertų ir net kino filmų tiek gimtojoje Indijoje, tiek įvairiuose tarptautiniuose projektuose užsienyje. Didžiulė sceninė patirtis dirbant su ryškiausiais pasaulio šokėjais, pasak Avikk, suteikė jam galimybę save tobulinti ne viename šokio stiliuje, todėl šį sekmadienį, Avikk projekto scenoje parodys įvairias šokio puses.

 

„Dirbu Rygos operoje, daug keliauju po pasaulį, kurdamas įvairius šokio pasirodymus, bendradarbiauju su ne vienu žinomu choreografu, todėl turiu didelę praktiką šokant įvairiu stiliumi. Savo pasirodyme norėjau kuo daugiau šių stilių sujungti ir parodyti žiūrovui, koks skirtingas gali būti šokis“,- sako Avikk.

 

Šokis  – ne vienintelis Avikk talentas. Ne vienerius metus Avikk dirba ir kaip profesionalus aktorius, asmeninis treneris bei lektorius – veda motyvacinius seminarus sporto, šokio ir vaidybos tema. Šou pasaulyje didžiulę karjerą jau sukūręs Avikk net neslepia – į Latviją iš Indijos jį atviliojo ne šokio pasaulis.

 

„Nemeluosiu, į Latviją mane priviliojo ne kas kitas, o meilė. Mergina, kurią įsimylėjau buvo iš Latvijos, būtent dėl šios priežasties atvykau ten ir turėjau galimybę šią šalį geriau pažinti. Šitą šalį pamačiau iš visų pusių – miestas, užmiestis, kaimai, festivaliai – turėjau galimybę būti visur ir turbūt dėl šių priežasčių Latviją pradėjau matyti, kaip savo namus“,- savo istoriją pasakoja Avikk.

 

Dalyvis prieš pasirodymą „Šokio Revoliucijos“ scenoje atvirai pripažįsta, kad jaudinasi – šie metai nėra jam patys lengviausi. Avikk teko patirti kojos operaciją, nepalankiai klostosi ir šeimyninės aplinkybės, todėl pasirodymas projekto scenoje – tarsi paskutiniai žingsniai šokyje prieš didžiulius pokyčius.

 

„Manau, kad šie metai gali būti man paskutiniai, kuomet darau tai, ką darau. Dėl patirtos traumos, dėl šeimyninių aplinkybių ir tėvų sveikatos, man gali tekti grįžti į Indiją, esu vienintelis vaikas šeimoje, todėl daugiau nėra kam jais pasirūpinti. Dėl šių priežasčių tai –  tarsi paskutinis šansas sužibėti šokio pasaulyje“,- atvirai pripažįsta Avikk.

 

Tam, kad galėtų siekti savo svajonės šokdamas, dalyviui teko atsisakyti ne tik gyvenimo Indijoje, atsiskirti nuo šeimos, bet ir paaukoti ten turėtą karjerą oro pajėgose.

 

„Indijos Oro pajėgose dirbau mokymų vadovu. Tikrai manau, kad paaukojau daug, kad galėčiau įgyvendinti savo svajonę. Indijoje, aukščiausiai, kur gali pakilti yra Bolivudas, tačiau man to niekada nebuvo gana. Aš norėjau daryti daugiau. Norėjau dirbti visame pasaulyje. Iki pat šios dienos Indijoje nėra nei vienos profesionalios šokių akademijos, nėra galimybių to mokytis, o ir požiūris į šią sritį niekuomet nebuvo rimtas. Man labai svarbu šiame pasirodyme duoti kuo daugiau žiūrovui ir meistrams, noriu parodyti geriausia, ko išmokau per savo šokio karjerą. Ir nors aplinkybės kelia daug iššūkių, savo ruožtu stengsiuosi, kad nei meistrai nei žiūrovai mano pasirodymo nepamirštų“,- sako Avikk.

 

Šokio profesionalo iš Indijos pasirodymas „Šokio Revoliucijos“ scenoje – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.