„Šokio Revoliucijos“ scenoje -buvęs Monikos Marijos mylimasis Vladas ir trylika metų vyresnė baleto diva

„Šokio Revoliucijos“ scenoje -buvęs Monikos Marijos mylimasis Vladas ir trylika metų vyresnė baleto diva

 

Šį sekmadienį LNK eteryje naujasis projektas „Šokio Revoliucija“ ir vėl dėmesį prikaustys įspūdingais profesionaliausių šalies šokėjų pasirodymais. Į milijono vertės sceną žengs ir buvęs Monikos Marijos širdies draugas Vladislavas Volkovas drauge su ryškia ir efektinga partnere Modesta Butautyte.

 

Pora susipažino iki projekto starto likus vos mėnesiui, vienas kitą jiems rekomendavus draugams. Abu degė noru po pertraukos šokių pasaulyje į jį sugrįžti „Šokio Revoliucijos“ scenoje.  . Vladislavas – profesionalus hip hop‘o šokėjas, šokio pasaulyje esantis jau 16 metų.Modesta – buvusi profesionali baleto šokėja, vėliau perėjusį į gatves šokius ir šokanti jau daugiau nei devyniolika metų

 

„Turbūt buvau ir dar esu pirmoji Lietuvoje kvalifikuota baleto artistė, kuri tapo Europos gatves šokių čempione. Tuo metu man buvo tik 21 metai“, – apie save pasakoja Modesta, kuri po aštuonerių metų gatvės šokių praktikos, nusprendusi viską mesti, persikėlė gyventi į Norvegiją. Čia, dėl didžiulės traumos, šokį teko pakeisti… tapyba.

 

„Teko kelis mėnesius beveik negyvenamoje saloje sustingus pagyventi. Skausmas buvo nežmoniškas. Judėjimas siauras, minimalus. Nei pažįstamų, nei draugų, maniau išprotėsiu. Tada ir įvyko stebuklas. Pradėjau labai intensyviai piešti. Piešdavau po 12 valandų. Pirmi rezultatai buvo parodyti Facebook‘e, atsirado pirkėjų, nejučiomis įsitraukiau į tapybą ir niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tapyba pirmaus mano gyvenime. 4 metus atsitraukiau nuo šokio ir gyvenau pilnu atsidavimu tapybai, taip gimė naujoji aš –  Monisha Art“,- apie didžiulis pokyčius gyvenime pasakoja Modesta.

 

Paradoksalu, tačiau ne tik Modestai, bet ir Vladislavui, projekto scena tapo pirmaisiais žingsniais patyrus traumą.

 

„Turėjau abiejų kirkšnių išvaržą bei buvo pradėjęs kristi žarnynas, todėl teko skubiai operuoti. Negalėjau po operacijos šokti apie pusantro mėnesio, bet dėl projekto pradėjau praėjus vos dviem savaitėm. Atėjau į projektą, nes noriu tobulėti šokių srityje ir įrodyti, jog šokyje galima rodyti ne tik techniką ir judesius, bet ir savo išgyvenimus, istorijas. “,- pasakoja Vladislavas.

 

Pora pripažįsta – pasirodymas „Šokio Revoliucijos“ scenos abiems kainavo labai daug. Visi judesiai, reikalaujantys stiprių atsilenkimų, Modestai buvo itin skausmingi. Tačiau pora bandė pritaikyti šokio judesius taip, kad žiūrovas scenoje to matyti negalėtų.

 

„Teko perlipti per save begalės kartų ir niekas to šokio metu net nepastebėjo. Stengėmės iš paskutiniųjų atiduoti save. Projekto metu pilnai atsidaviau tėkmei, investavau daug laiko ir pinigų,  kiekvienas išėjimas į sceną man kainavo daug – gerindama fizinę galią lankiau ir baleto pamokas ir nuolat lankiausi pas tris sporto gydytojus, be jų –  nebūtų ir pasirodymų. Šis projektas man kainavo didelius pinigus, bet mano sąžinė rami, nes padariau viską ką galėjau padaryti tuo metu“,- atvirai pasakoja Modesta.

 

Tarp poros – net trylikos metų skirtumas. Tačiau Modesta pripažįsta, jog toks metų skirtumas dirbant kartu tikrai nesijautė. O santykiai su Vladislavu Modestą išmokė tik dar geriau pažintį savo dabartinį draugą ir sustiprinti judviejų ryšį.

 

„Man patinka dirbti su Vladu. Nors pradžioje ir buvo smegenų „varteliotikai“, supratau, kad turiu momentais nusileisti, momentais pasakyti griežtai. Tiek jis, tiek aš kartu įgavome labai daug patirties. Jokios chemijos –  tik bendro tikslo siekimas, mes padėjome vienas kitam įgyvendinti svajones. Labai jį pamilau, kaip žmogų, brolį ir būdama su juo užmirštu, kad tarp mūsų 13 metų skirtumas. Mano dabartinis gyvenimo draugas yra jaunesnis 6 metais, bendradarbiavimas su Vladu man padėjo savo draugą geriau pažinti. Vos prasidėjus projektui maniau santykiai neatlaikys šio beprotiško etapo, bet atlaikė, kas mane tikrai nustebino“,- atvirai pasakoja Modesta.

 

Ar po traumų į šokio pasaulį grįžusių šokėjų bendras pasirodymas sužavės projekto Meistrus – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.