„Šokio revoliucijos“ projekto užkulisiai virto karnavalu – pamatykite

„Šokio revoliucijos“ projekto užkulisiai virto karnavalu – pamatykite

 

Jau šį rudenį startuojančio naujojo LNK projekto „Šokio revoliucija” ketvirtfinalio filmavimuose, du visiškai skirtingų šokių stilių dalyviai, susijungė tam, kad sukurtų vieną bendrą ir pusfinalio vertą pasirodymą. Sekmadienio vakarą vykusio filmavimo metu, modernaus stiliaus šokėjai išbandė hip hop’o elementus, balerinos stebino pramoginių šokių stiliumi, o breikeriams teko išmokti moderno. Išskirtinio dalyvių susijungimo dėka, ketvirtfinalio etapo užkulisiai tapo tikru karnavalu. Dalyviai akį traukė savo pasirinktais kostiumais ir stiliaus detalėmis. 

 

Dalyvių įvaizdžiu rūpinosi daugiau nei 15 žmonių komanda, kuriai, siekiant sukurti šokiruojantį įvaizdį scenoje, didžiąją dalį kostiumų teko sukurti ir pasiūti patiems. Per dvi dienas iš skirtingų šalies vietų buvo surinktos medžiagos, pertransformuoti, pakeisti ir pasiūti  įspūdingi sceniniai kostiumai. 

 

Pirmojo tokio šou Lietuvoje įvaizdį kurianti viena žymiausių šalies stilisčių Milda Metlovaitė pripažįsta, kad visi „Šokio revoliucijos” projekto etapai – reikalaujantys fantazijos, įspūdingi, tačiau ir gana sudėtingi stiliaus prasme.  

 

„Man labai svarbu, kad dalyviai gerai jaustųsi ir būtų laimingi, todėl šiame etape kuriant įvaizdžius ypatingai daug siuvome, daug ieškojome, perdarėme patys. Sudėtingiausias dalykas tas, kad pirmiausia šokėjai sukuria choreografiją ir tik tada prisijungia kostiumai, o dažniausiai choreografija pasikeičia mažiausiai tris kartus ir mes tai sužinome tik pačią pasirodymo dieną. Tuomet automatiškai tenka keisti ir visą įvaizdį, iš naujo permąstyti, sugalvoti, gauti, neretai net vietoje sukurti naujus kostiumus, skirtus būtent tik jų pasirodymams ir leidžiančius jiems laisvai judėti” – šou stiliaus detales atskleidžia Milda Metlovaitė.  

 

Stilistė neslepia, jog šio etapo užkulisiuose pasiruošimo metu taip pat pasitaiko ir audrų dėl abiejų pusių – stilisto bei dalyvių nuomonės išsiskyrimo.  

 

„Šiame etape būna ir barnių, ir kivirčų, ir net ašarų dėl to, kad mano vizija prasilenkia su jų vizija. Ne vienerius metus dirbdama su scenos įvaizdžiais puikiai žinau, kaip turi atrodyti drabužis scenoje. Per televiziją matomas vaizdas yra ne toks pat kokį perduoda veidrodis ir tai dalyviams visuomet tenka įrodinėti. Tačiau visi kariavimai ir nesutarimai baigiasi padėka ir apsikabinimu po pat pasirodymo. Visi čia esantys ir dalyvaujantys yra menininkai, visi turi savo idėjas, savo mąstymus, o mano darbas viską suvesti į vieną branduolį” – apie draugiškas aistras projekte sako stilistė.  

 

Vakar paaiškėjo aštuoni dalyviai pateksiantys į pusfinalį. Vos per dvi dienas jie turės paruošti finalo vertą pasirodymą. Tačiau įtemptas ir didelis darbas laukia ne tik finalistų.  

 

„Tik po to, kai pusfinalio dalyviai sustatys choreografiją su projekto meistrais, kartu su komanda turėsime sukurti aštuonis visiškai skirtingus įvaizdžius, vertus brangiausios šokio projekto scenos televizijos istorijoje. O kur dar trijų projekto meistrų ir Mūzos įvaizdžiai…  Laukia sunkus, bet labai įdomus ir jaudinantis kūrybos procesas.” – savo darbo šokio projekte užkulisiais dalinasi ryškiausia Lietuvos stilistė Milda Metlovaitė.  

 

LNK projekto „Šokio revoliucija” pusfinalis įvyks jau šį trečiadienį 18:00 valandą. Visi norintys pamatyti meno kūriniais virtusius dalyvių pasirodymus kviečiami stebėti filmavimus gyvai Vilniaus „Siemens” arenoje, įėjimas nemokamas.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.