„Šokio Revoliucijos“ meistrai kviečia Lietuvą kartu išrinkti geriausius šokėjus ir įvardina savo favoritus

„Šokio Revoliucijos“ meistrai kviečia Lietuvą kartu išrinkti geriausius šokėjus ir įvardina savo favoritus

 

Jau šį vakarą, 19:30 per LNK „Šokio Revoliucijos“ laidoje paaiškės, kas taps geriausiu Lietuvoje šokėju ar šokėjais ir laimės LNK įsteigtus penkiolika tūkstančių eurų. Dėl šio titulo šį vakarą varžysis keturi, skirtingus šokių stilius atstovaujantys šokių profesionalai.

 

Projekto meistrai pripažįsta, kad nuo pat atrankų etapo, tarp tiek profesionalių šokėjų tikrai buvo galima pasiklysti. Tačiau dvikovose išaiškėjo, kurie iš tikrųjų verti nugalėtojo titulo.

 

„Visi keturi finalistai iki paskutinio pasirodymo tik augo, stiprėjo ir stebino dar labiau. Kas man labiausiai patinka tai, kad kiekvienas iš jų yra skirtingas ir atstovauja priešingą vienas kitam šokių stilių. Viktoras yra be galo muzikalus, turi aktorinių sugebėjimų, į jį įdomu žiūrėti, tarp aukšto lygio breiko šokio triukų, jis įdeda ir daug žaidimo su publika ir humoro. Tuo tarpu Valerija yra labai spalvinga savo galimybėmis ir sugebėjimais. Ką ji daro, tai gali padaryti tik vienetai. Valerija originali, minkšta, stipri, nežinai kartais ko tikėtis, nes ji gali labai daug“,- apie projekto finalistus kalba Iveta Lukošiūtė ir pripažįsta, jog išrinkti nugalėtoją yra itin sunku, todėl džiaugiasi, jog šiuo sprendimu šį vakarą kartu dalinsis su televizijos žiūrovais.

 

Tuo tarpu Naglis Bierancas, ryškiausiais projekto favoritais įvardina abu duetus – pramoginių šokių žvaigždes Ustin ir Ieva bei baleto profesionalus Kristiną ir Genadijų.

 

„Manau, jog verčiausi laimėtojai yra Kristina ir Genadijus bei Ustin&Ieva. Bet kuri pora, kuri laimės, mane tenkins ir džiugins, nes jie yra tikri profesionalai. Tai dvi poros, kurios niekad nenuvylė mūsų meistrų, kiekvieną kartą paruošdamos įspūdingus pasirodymus, jos nesunkiai pasiekė finalą. Tikiuosi ir žiūrovams darė įspūdį. Keturi skirtingi šokių stiliai šį vakarą kausis tarpusavyje ir rodys stipriausias savo puses. O mes meistrai, kaip visuomet, vertinsime ne avansu, o tai, kas vyks scenoje, čia ir dabar“,- apie finalistus ir savo favoritus kalba Naglis Bierancas.

 

Bendroje meistrų kėdėje sėdintis „Low Air“ duetas Airida Gudautė ir Laurynas Žakevičius atvirai pripažįsta, kad nuo pat pradžių, trys iš esančių finalo dalyvių, iškart buvo tarp jų favoritų patekti į finalą. Nors ir negalėdami įvardinti aiškaus savo favorito, meistrai atskleidžia, jog vienas dalyvis kiekviena etape palikdavo itin ryškų įspūdį, ir šie pasirodymai – jų mėgstamiausi.

 

„Finale mes palaikome visus dalyvius, nes jie tikrai ne be reikalo ten. Labiausiai jaučiam ir tikim Valerijos pasirodymais, nes ji nei viename pasirodyme neieškojo lengvo kelio, stovėjo už savo idėjas, kurios atliepia įvairiapuses žinutes ir naujausias šokio tendencijas, bet kartu demonstravo ir puikią šiuolaikinio šokio techniką. Viktoras savo pasirodymais ir kūrybiškumu įrodė, kad ir jis vertas finalo. Viską nulėmė jo pasirinkimai pusfinalyje, tai kokią jis pasirinko revoliuciją buvo labai protinga ir rizikinga. Tuo tarpu Ustin ir Ieva bei Genadijus ir Kristina nuo pačių pradžių iki finalo demonstravo savo sukauptą patirtį, buvimo scenoje išmanymą ir kiekvienos poros atstovaujamo šokio stiliaus stipriąsias puses. Suprato ir puikiai pasirinko revoliucijos momentus. Finalo dalyviai verti pergalės, kitaip jie nebūtų finale. Svarbu, kad žiūrovai patikėtų, kad šokis nėra štangų ar kojų kilnojimas. Šokis yra daug platesnis reiškinys, kuriame į pasirodymą sugula technika, patirtis, išprusimas, emocijos, vizualumas, atlikimas, atsitiktinumas“,- sako Low Air meistrų duetas, ragindamas visus televizijos žiūrovus, jau šį vakarą, kartu su jais išrinkti nugalėtojo titulo vertą dalyvį.

 

Didysis „Šokio Revoliucijos“ projekto finalas – jau šį vakarą, 19:30 per LNK. Kas taps geriausiu šalyje šokėju ar šokėjais spręs ir meistrai ir visi televizijos žiūrovai – būtent jie balsuos už du, aukščiausius meistrų balus gausiančius finalistu ir kartu su meistrais išrinks penkiolikos tūkstančių eurų ir projekto nugalėtojo titulo laimėtoją.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.