„Šokio Revoliucijos“ meistrai įrodė, kad gali šokti ant stulpo

„Šokio Revoliucijos“ meistrai įrodė, kad gali šokti ant stulpo

Sekmadienį, LNK televizijos eteryje pasirodys didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Šokio Revoliucijos“ antroji laida, kurioje profesionalai iš visos Lietuvos stebins įspūdingais šokio pasirodymais. Laidoje sudėtingą ir daug jėgų reikalaujantį šou ant vertikalių stulpų sukurs ir „Pole dance šokio teatras“.

 

„Pole dance šokio teatras“-  unikalus ir susibūręs tik šiam projektui. Jos – pole dance šokio asės, jie – Baltijos baleto teatro profesionalūs šokėjai. Dviejų skirtingų šokio pasaulių susijungimą dalyviai vadina savo didžiausiu privalumu scenoje.

 

„Mes esame originalūs savo formatu. Nėra projekte kitų dalyvių, kurie šoktų poromis ant dviejų stulpų. Tai yra mūsų stiprybė. Ieškojome vaikinų, kurie turi baleto pagrindą, bet taip pat yra ir stiprūs, dinamiški, galintys mus ir iškelti, ir pamėtyti, bei gebantys greitai išmokti naujų dalykų. Manau radome geriausią variantą“,- apie unikalų ketvertą kalba Pole Dance profesionalės.

 

Tačiau pasirodymą ant stulpų „Šokio Revoliucijos“ scenoje sukurs ne tik dalyvių ketvertas, bet ir savo sugebėjimus panorę išbandyti projekto meistrai.

 

„Džiugu, kad rodot šitą šokio stilių. Nes daug kas turi stereotipus – jei stulpas, tai reiškia šoka nuoga, vidurnaktį ir su pinigėliais už kelnaičių. O jūs parodėt, kad čia yra šokis ir dar labai sudėtingas, reikalaujantis daug technikos“,- ketverto pasirodymu žavėjosi Naglis Bierancas, kuris netrukus, paragintas kolegų, šokį ant stulpo „Šokio Revoliucijos“ scenoje nusprendė išbandyti ir pats.

 

Meistras pripažino – ant stulpo šokti bandė jau ne pirmą kartą. Ir net žino keletą triukų.

 

„Yra toks pratimas, kuris vadinasi „vinis“, bet nežinau ar gausis, nes esu su žiedais…“,- kuklinosi Naglis Bierancas, ant stulpo sugebėjęs parodyti ne pirmą kartą bandytus judesius.

 

Triukais ant stulpo didžiules ovacijas sukėlė ir Iveta Lukošiūtė bei Laurynas Žakevičius, patys įsitikinę, kiek daug jėgos ir ištvermės reikalauja šis šokio stilius.

 

Ar Meistrai įsitikino, kad šis šokio stilius pakankamai kompleksiškas ir sunkus ir nusiuntė dalyvius į kitą etapą ar nusprendė, jog tokius triukus padaryti nėra taip sudėtinga – pamatyti galėsite jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.