„Šokio Revoliucijos“ laidoje – pirmasis Naglio Bieranco ir Lauryno Žakevičiaus konfliktas bei abiejų ašaros

„Šokio Revoliucijos“ laidoje – pirmasis Naglio Bieranco ir Lauryno Žakevičiaus konfliktas bei abiejų ašaros

 

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje „Šokio Revoliucija“ kvies stebėti daug emocijų sukelsiantį dvikovų etapą.  Šešios stiprios dalyvių dvikovos iš kurių nugalėtoju gali tapti tik vienas. Tačiau ašarų ir kartėlio čia bus ne tik iš pralaimėjusių šokėjų pusių – kai kurių pasirodymų emocijų neatlaikys ir meistrų kėdėse sėdinčios žvaigždės.

 

Jausmingas ir dramatiškas vieno iš projekto lyderių laikomo dueto Vladislavo ir Modestos pasirodymas iki ašarų sukrės Naglį Bierancą.

 

„Emociškai, Modesta ir Vladislavas, dvikovų etape parodė tai, ką aš mačiau geriausia. Jūs turite viską, jūs žinot, ko reikia. Man buvo tiek jautru į jus žiūrėti, paleidau dūdas… Labai daug emocijų. Jūs suprantat kas yra scena, ko jai reikia, energija, jausmas, susišokimas..“,- su jauduliu poros pasirodymą komentuos Naglis Bierancas, susigėdęs dėl savo paties reakcijos.

 

Tačiau jausmingas emocijas tarp meistrų netruks pakeisti ir kandūs komentarai vienas kito atžvilgiu. Laurynui Žakevičiui pradėjus kvestionuoti Modestos ir Vladislavo dueto ateitį kituose etapuose, Naglis tokiu vertinimo būdu pasipiktins.

 

„Labai įdomiai vyksta apsisprendimas „o kas toliau“. Tai ar mes vertinam šį pasirodymą ar galvojam ir fantazuojam, kas bus ateity. Reikia ne galvoti, kas bus toliau, o žiūrėti, kas vyksta dabar. Jei bus toliau blogai ir nebeliks jų“,- susinervinęs laidoje kalbės Naglis Bierancas.

 

Tokį meistro pasipiktinimą „atidirbinėjimu sekėjams“ pavadinęs Laurynas Žakevičius, emocijas pakels tik į dar aukštesnį lygį. O Naglis netruks atsikirsti, kad pats mato, kaip sunkiai Laurynas tuos sekėjus socialiniuose tinkluose renka.

 

 „Žinok Nagli aš tai darbais stengiuosi sekėjus susirinkti, o ne post‘ais su keiksmažodžiais“,- toliau Nagliui įgelti bandys Laurynas.

 

Vis tik atėjus apsisprendimo laikui, savo emocijas meistrams teks padėti į šalį. Tačiau ne ilgam. Scenoje pasirodžius baleto profesionalams Igoriui ir Urtei bei tarpukario šokius šokantiems Alytaus miestelėnams, smogs dar vienas emocinis smūgis. Jo šį kartą neatlaikys Laurynas.

 

„Aš čia sėdžiu tyliu, bet man visai ne lengva čia sėdėt. Nes stebėdamas jus, aš pradėjau galvot, kad galbūt vieną savo gyvenimo etape padarytą žingsnį, norėčiau pakeisti. Tačiau to padaryti nebegaliu…“,- laidoje po pasirodymų pradės kalbėti Laurynas Žakevičius ir iškart pravirks.

 

Meistrai liks nesupratę tokios Lauryno reakcijos ir prašys paaiškinti, kas jį taip sukrėtė. Pirmą kartą Laurynas išdrįs atverti širdį ir nuoširdžiai papasakos, kokios jaunystėje padarytos klaidos gailisi iki šiol.

 

Skaudi meistro istorija ir emocijų audrą sukėlusios geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.