„Šokio Revoliucijos“ finale cenzūruotas Valerijos akibrokštas: „Noriu gąsdinančio ir šlykštaus pasirodymo“

„Šokio Revoliucijos“ finale cenzūruotas Valerijos akibrokštas: „Noriu gąsdinančio ir šlykštaus pasirodymo“

Jau šį sekmadienį „Šokio Revoliucijos“ projektas pasieks finišo tiesiąją – paaiškės, kuris iš keturių dalyvių taps pirmuoju šalyje projekto nugalėtoju ir laimės LNK įsteigtą piniginį prizą – 15 tūkstančių eurų. Dėl nugalėtojo titulo kausis keturi, visiškai skirtingus šokio stilius atstovaujantys dalyviai: modernaus šokio profesionalė Valerija, breiko atstovas Viktoras Zujevas, pramoginių šokių duetas Ustin ir Ieva ir baleto primarijai Kristina ir Genadijus.

 

Paskutinėje projekto laidoje, dalyviai dėl pergalės pasiruošę ištraukti visus „ginklus“. O kai kurie iš dalyvių scenoje sukurs tai, ko negalėjo tikėtis nei projekto meistrai, nei kūrybinė komanda. Provokuojanti, drąsi ir pačių meistrų „šokio ateitimi“  projekte vadinama šokėja Valerija, šį sekmadienį scenoje priblokš itin drąsiu sprendimu.

 

„Turėjau svajonę, scenoje išnešti tai, ką matau naktiniame klube. Iki šio etapo jau parodžiau visą savo techniką, kurią moku, todėl reikia parodyti ir kitokius dalykus. Galiu tiesiog gražiai pašokti, bet noriu pasirinkti drąsesnį, tačiau rizikingą kelią“,- apie emocingą modernaus šokio pasirodymą kalba Valerija.

 

Šokėja scenoje sukurs neįtikėtiną reginį, savo pasirodymą pradėdama ore, ant lubose pakabintų paklodžių, su itin pavojingu nusileidimo momentu. Tačiau lyg to būtų maža, dramatišką liniją pasirodymo metu vysčiusi Valerija, jį užbaigs didžiule provokacija, kurią projekto komanda eteryje turės cenzūruoti.

 

„Šį  pasirodymą laikau tik idėjos pasibandymu, eskize, kuris galėtų užaugti ateityje. Negalėčiau pasakyti, kad tai yra gryno techninio šokio numeris, labiau performansas, šiuolaikinis cirkas. Manau, jog man neužteko laiko buvimui su savimi ir psichologinės jėgos išpildyti pasirinktą sudėtingą temą: nesutarimai su tėčiu, jo nebuvimas šalia vaikystėje, bei susidūrimas su narkotinėmis medžiagomis. Šis pasirodymas yra labai asmeninis, tačiau nenorėjau jo gražaus. Gąsdinantis ir šlykštus, koks ir pavyko. Norėjau išsinerti iš odos, išsilaisvinti. Priversti susimąstyti“,- apie savo šou intriguoja Valerija.

 

Ką tokio savo pasirodyme padarys Valerija, kas taip šokiravo ir be žado paliko projekto meistrus, privertė iš nuostabos išsižioti šou stebėjusius žiūrovus, o projekto kūrėjus uždėti cenzūrą eteryje – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį „Šokio Revoliucijos“ finalinėje laidoje, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.