“Šokio revoliucijos” filmavimuose – iš traumatologinio kabineto į milijono eurų vertės sceną

“Šokio revoliucijos” filmavimuose – iš traumatologinio kabineto į milijono eurų vertės sceną

 

Šiandieną Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksta naujojo LNK sezono projekto „Šokio revoliucija“ kovų etapo filmavimai. Čia, inovatyvioje vieno milijono eurų vertės scenoje, dvikovose kaunasi skirtingų stiliaus ir amžiaus artistai, duetai ir kolektyvai.

 

Dar vakar, likus vos dienai iki filmavimų pradžios, į Vilniaus „Siemens“ areną važiavo greitosios automobilis – čia repeticijų metu, atlikdamas triuką, peties traumą patyrė vienas iš „tricking‘o“ šokio stilių atstovaujančios trupės narių.

 

„Vaikinas neslėpė apmaudo – liūdniausia, kad tokią traumą jis patyrė atlikdamas paprasčiausią kūlverstį, tačiau pasakojo, jog taip nutikti galėjo dėl to, jog savo pasirodymą jie repetavo keturis kartus, kai net vienos šio stiliaus šokio rutinos pakartojimas reikalauja ypatingai daug jėgų“,- pasakojo visuomet kartu su dalyviais būnanti projekto Mūza Indrė Kavaliauskaitė.

 

„Tai šokio stilius, kuris reikalauja labai didelio fizinio pasiruošimo ir ištvermės. Akrobatika sujungta su kovos menais. Triukai turi būti atlikti nepriekaištingai, nes menkiausia klaida gali kainuoti rimtą traumą. Mūsų grupėje tokios traumos pasitaiko labai dažnai. Jau esu turėjęs raktikaulio lūžį, yra skilę ir net lūžę rankų kaulai“,- kalbėjo traumą patyręs, dešimt metų šį stilių praktikuojantis trupės dalyvis.

 

Tik po ilgų projekto komandos įkalbinėjimų, matant kaip tinsta šokėjo petis, vaikinas galiausiai sutiko greitosios automobiliu važiuoti į ligoninę. Po apžiūros traumatologijos skyriuje, ištyrus ištinusį petį, gydytojas vaikiną nuramino, jog jis patyrė tik sunkų sumušimą, tačiau bet koks fizinis krūvis gali sukelti dar daugiau problemų, o pirmiausia – stiprų uždegimą.

 

„Gydytojas mane net įžeidė, ne gi jis nepažįsta žemaičių – uždraudė dalyvauti! Kaip žemaitis gali dėl paprasto sumušimo kažkur nedalyvauti?“,- juokėsi iš Telšių atvažiavęs šokėjas, kuris neklausęs jokių patarimų šiandieną žada drąsiai lipti į sceną ir šokti iš visų jėgų.

 

Prieš pat pasirodymą, medikai vaikino petį suteipavo specialia medicinine juosta, lygiai tokia pačia projekto komanda papuošė ir kitus grupės narius, tad tai tapo savotišku pasirodymo įvaizdžiu. Ar grupės pasirodymas praeis sėkmingai ir sudėtingi triukai nesukels jokių traumų – žiūrovai išvysti galės jau šiandieną 15:00 įvyksiančiame filmavime. Dar vienas dvikovų etapo filmavimas įvyks ir 19 valandą Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurioje geriausi šalyje šokėjai, profesionaliais pasirodymais kausis dėl galimybės patekti į kitą „Šokio revoliucijos“ etapą.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.