„Šokio Revoliucijojos“ ketvirtfinalyje profesionalai kurs vieną pavojingiausių revoliucijos momentų: „jį atliekant kas kartą stodavo širdis“

„Šokio Revoliucijojos“ ketvirtfinalyje profesionalai kurs vieną pavojingiausių revoliucijos momentų: „jį atliekant kas kartą stodavo širdis“

 

Šį sekmadienį „Šokio Revoliucija“ pradeda naują projekto etapą. Dvylika stipriausių šokėjų Lietuvoje, ketvirtfinalyje susikaus sujungti komandomis po du ir dėl patekimo į pusfinalį kovos kaip vienas vienetas. Šeši įspūdingi profesionalų pasirodymai, kuriuose dalyviai turės ne tik perteikti savo šokio stilių, bet ir išbandyti tą, kuriuo šoka jų komandos nariai. Iš šešių, į pusfinalį keliaus tik keturios dalyvių poros, o tai reiškia, jog dviejų porų, o tai yra keturių dalyvių kelias projekte baigsis.

 

Jungtinį baleto ir pramoginių šokių šou sukurs ir vienos stipriausių porų projekte – baleto primarijai Kristina ir Genadijus, kurie projekte jau spėjo įrodyti, kad klasikinis baletas gali ne tik jaudinti, bet ir stebinti bei pramoginių šokių žvaigždės, jau spėjusios sužavėti ne tik projekto žiūrovus, bet ir visą pasaulį –  Ustin ir Ieva. Sensacija projekte tapęs jungtinis profesionalų pasirodymas ne tik sujungs du, atrodo nesuderinamus ir visiškai skirtingus šokio stilius, bet  ir pareikalaus ypatingos drąsos, atliekant „revoliucijos“ momentą.

 

„Mes net neabejojame, kad mūsų revoliucija gaus aukščiausią balą. Todėl, kad šį kartą, revoliucija ypatingai sudėtinga ir jei kažkas įvyks ne taip, nei Genadijus man galės padėti, nei aš jam.  Ši „revoliucija“ eis visiškai ant aklo pasitikėjimo, nusileidimo metu jie mūsų nemato ir negali niekaip padėti ar kažkaip kontroliuoti nusileidimą, todėl kas kartą širdis stoja atliekant revoliucijos momentą. Tai rizikinga revoliucija, repeticijų metų ne visada pavykdavo tiksliai ją atlikti“,- įspūdingiausią savo pasirodymo momentą komentuoja baleto profesionalė Kristina

 

Ypatingai pavojingą „revoliuciją“ pasirinkę šokėjai pripažįsta – vienas netinkamas judesys ir šis pasirodymas gali baigtis labai skaudžiai. Išmestos į orą merginos privalės nusileisti ne vaikinams į glėbį, o tiesiai ant savo partnerių nugarų.

 

„Revoliucijos momentą pasiūlė Kristina ir Genadijus. Paprašius jų parodyti, kaip tai atrodo, jie pripažino – jog tokio judesio net patys nėra darę. Repeticijos metu turėjome ir nevykusių nusileidimų – išmetus į orą Ieva, ji nepataikė nusileisti man ant nugaros ir krito tiesiai ant šono, dėl to ant jos nugaros iki dabar didžiulė mėlynė. Blogiausia, kad mes, vaikinai, nieko dėl to negalime padaryti. Pasirodymo metu tu tik įsitempi ir lauki, ar tas nusileidimas pavyks sėkmingai“,- apie partnerės traumą ir sudėtingus bandymus atlikti „revoliucija“ pasakoja Justinas Mejeris.

 

Merginų bučiniu, meistrų ovacijomis atsistojus ir nuostabos šūksniais palydėtas įspūdingas baleto ir pramoginių šokių profesionalų pasirodymas su vienu sudėtingiausių „revoliucijos“ momentų projekto istorijoje – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.