„Šokio Revoliucijoje“ twerking‘o profesionalės Kristina ir Deimantė: „Jūs atsistokit ir pabandykit“

„Šokio Revoliucijoje“ twerking‘o profesionalės Kristina ir Deimantė: „Jūs atsistokit ir pabandykit“

 

Šį sekmadienį, 19:30 LNK televizijos eteryje Lietuvą ir vėl stebins stipriausi šalyje šokių profesionalai, kurie žiūrovams surengs ne vieną intriguojantį ir net provokuojantį pasirodymą. Būtent tokiu pasirodymu nustebinti žada ir vienos drąsiausių projekto dalyvių  – Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė.

 

„Dance Hall“ ir „Twerk“ stiliaus šokių profesionalės į projektą ateina, kaip pačios juokauja, gauti dar daugiau dėmesio ir naujų sekėjų socialiniuose tinkluose. Būtent čia merginos ir susipažino – stebėdamos viena kitos keliamus šokių vaizdo įrašus ir nuotraukas. Skirtinguose miestuose gyvenančioms profesionalioms šokėjoms, projektas tapo viena iš priežasčių dažniau matytis ir kartu daryti tai, kas joms patinka labiausiai.

 

 „Dancehall – iš Jamaikos kilęs šokis. Visi judesiai kuriami jamaikiečių, atliekami pagal Dancehall muziką. Kas įdomu, kad šis šokis yra glaudžiai susijęs su jų kultūra – visi judesiai turi savo kūrėjus, pavadinimus ir reikšmę. Šokis, kaip ir muzika, yra labai įvairūs: Dancehall gali būti švelnus ir romantiškas, gali būti stiprus ir seksualus, gali būti piktas ir laukinis, linksmas, liūdnas, bet visada – labai išraiškingas ir muzikalus. Kuo daugiau mokausi šio stiliaus, tuo daugiau įdomių detalių sužinau. Projekte siekėme parodyti, kaip įvairiai galima šokti tą patį stilių: norėjome parodyti ir moteriškąjį Dancehall, kuriame daug judesių klubais ir pasitikėjimo savimi, ir piktą, agresyvų dancehall. Tuo pačiu atskleisti ir savo, kaip šokėjų, universalumą, todėl būsime visokios“,- sako dueto narė Kristina Pališkytė.

 

Naują šokių stilių projekto scenoje pristatysiančios merginos drąsiai teigia – šis šokio stilius nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti. Kristina „dancehall“ šokių stiliumi susižavėjo prieš ketverius metus, aplankiusi daugiau nei šimtą seminarų užsienyje, ji gali vadintis tikra šio stiliaus profesionale ir šio šokio technikos jau moko vilniečius. Tuo tarpu Deimantė egzotišką ir provokuojantį šokio stilių stengiasi plačiai pristatyti visai Klaipėdai. Abi merginos įsitikinusios – šiame stiliuje svarbiausia tikrai ne technika…

 

„Yra sakančių: tos tai nieko nemoka, tik užpakalius pakratyt. Prašom, atsistokite, ir parodykite, kaip jums tai išeina. Nes visos „Twerk“ technikos yra vienos fiziškai sunkiausių, o dar padaryti ritmiškai ir gražiai tikrai nėra lengva. Bet užtat kaip smagu ir efektinga! Mes pažadame parodyti, kad mokame kur kas daugiau. Apskritai „Dancehall“ yra labai įvairus ir nuolat besikeičiantis šokio stilius, kuriame nėra ribų tobulėjimui. Vis dėlto, per porą metų galima išmokti tikrai gražiai judėti. Tačiau čia svarbiausia ne ideali technika, skaičiavimas ir sinchronas, o nuotaika ir energija! Pasitikėjimo savimi ir vidinės ugnies nesuvaidinsi, o būtent tai yra „Dancehall“ šokio ir mūsų variklis“,- įsitikinusios dalyvės.

 

Efektingas ir provokuojantis, Meistrus sužavėjęs merginų pasirodymas – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.